Motorola edge+ je na Slovensku dostupný v novej cene

Motorola edge+ je na Slovensku dostupný v novej cene

Štýlový smartfón motorola edge+ má nekonečný 6,7-palcový OLED Edge displej s takmer 90-stupňovým zakončením po obidvoch stranách, čo maximalizuje plochu zobrazenia.

O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 865, motorola edge+ je navyše vybavený technológiou 5G a má nadštandardnú 5 000 mAh batériu. Nechýba ani podpora rýchleho nabíjania – 18 W pre káblové nabíjanie a 15 W pre bezdrôtové nabíjanie.

Motorola edge+ sa môže pochváliť systémom troch fotoaparátov s 108 MPx snímačom, ktorý sa stará o bezkonkurenčnú kvalitu a systém troch fotoaparátov má nespočetné možnosti využitia. Zachyťte viac z diaľky s 8 MPx teleobjektívom s optickým priblížením a vysokým rozlíšením, odfoťte viac zo scény so 16 MPx ultra-širokouhlým objektívom, alebo sa priblížte viac a snímajte neuveriteľne detailné zábery zblízka pomocou integrovanej funkcie Macro Vision.Motorola edge+ je vynikajúci smartfón s bohatou výbavou, úchvatným displejom, disponuje aj kvalitným zvukom a skvelými možnosťami fotenia. Vďaka veľkej batérii a kombinácii špičkových technológií si môžete užívať pohodlné používanie telefónu počas celého dňa. Dokonalý zážitok, nech robíte čokoľvek – to je motorola edge+.

Vlajková loď spoločnosti Motorola, motorola edge+ je odteraz dostupný na slovenskom trhu v novej cene 799 eur.

Zdroj: Motorola

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk