Je tu nová Call of Duty edícia diskov od Western Digital

Je tu nová Call of Duty edícia diskov od Western Digital

Western Digital spolupracuje s tvorcami hry Call of Duty na originálnom vzhľade troch vysoko výkonných produktov z radu WD_BLACK a prináša hráčom tri disky v špeciálnej edícii v dizajne Call of Duty: Black Ops Cold War a navyše pridáva bonusové body do hry.

Tri vyššie zmienené produkty sú: Externé disky WD_BLACK P10 Game Drive a WD_BLACK P50 Game Drive SSD a nedávno uvedený interný SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe s technológiou PCIe Gen4.

Špeciálna edícia disku WD_BLACK P10 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externý disk WD_BLACK P10 Game Drive je vytvorený špeciálne pre hráčov, ktorí hľadajú, ako rozšíriť možnosti svojej kompatibilnej hernej konzoly alebo PC a ako uložiť svoju knižnicu herných titulov do ľahko prenosného úložiska. Spoločne s nákupom tohoto disku získa hráč poukaz na 1 100 bonusových bodov Call of Duty, ktoré môžu byť vymenené za herné prvky v priebehu hry. Tento špeciálny disk bude dostupný v kapacite 2 TB za doporučenú koncovú cenu 134 EUR. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov začiatkom decembra 2020.

Špeciálna edícia SSD disku WD_BLACK P50 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externý SSD disk WD_BLACK P50 Game Drive poskytuje počítačom a kompatibilným konzolám2 vysoké rýchlosti načítania. Hráči strávia menej času čakaním na návrat do hry, a získajú tak viac času na hru samotnú. Hráči, ktorí si zakúpia tento disk, získajú navyše poukaz na 2 400 bonusových bodov Call of Duty, ktoré môžu byť vymenené za herné prvky v priebehu hry. Tento nový špeciálny disk bude dostupný v kapacite 1 TB za doporučenú koncovú cenu 308 EUR. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov začiatkom decembra 2020.

Špeciálna edícia SSD disku (1TB) WD_BLACK SN850 NVMe Call of Duty: Black Ops Cold War

Tento vysoko výkonný interný SSD disk budúcej generácie znižuje dobu načítania hier a prenáša súbory rýchlejšie než predchádzajúca generácia. Interný SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe má v základe technológiu novej generácie PCIe Gen4, zabezpečuje plynulejšie načítanie aplikácie a umožňuje používateľom rýchle bootovanie systému a hier. Súčasťou nákupu je aj poukaz na 2 400 bonusových bodov Call of Duty, ktoré môžu byť vymenené za herné prvky v priebehu hry. Tento špeciálny disk bude dostupný vo verzii bez chladiča a v kapacite 1 TB. Doporučená koncová cena je 253 EUR. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov začiatkom decembra 2020.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk