HyperX uvádza na trh hernú klávesnicu Alloy Origins 60

HyperX uvádza na trh hernú klávesnicu Alloy Origins 60

Nová šesťdesiatpercentná klávesnica HyperX 60 je osadená lineárnymi spínačmi HyperX Red, ktoré sú robené pre výkon a maximálnu životnosť (až 80 miliónov stlačení kláves).

Klávesnica má kompletné RGB podsvietenie s dômyselným umiestnením svetiel pre výraznejšie a žiarivejšie farby. Tlačidlá sú osvedčené double shot PBT so zvýraznenou druhotnou funkciou. Alloy Origins 60 je prvou šesťdesiatpercentnou klávesnicou HyperX s lineárnymi spínačmi HyperX Red. Spínače sú navrhnuté s kratšou dráhou k bodu spínania a potrebujú tak menej času na stlačenie ako ostatné spínače na trhu. Odolnosť a stabilitu zabezpečuje pevný rám z leteckého hliníka a šesťdesiatpercentný dizajn poskytne hráčom dostatok priestoru na stole pre neobmedzený pohyb myšou.

Alloy Origins 60 má RGB podsvietenie s obnaženými diódami a dosahuje tak výraznejšieho podsvietenia s výraznejšími a žiarivejšími farbami. Navyše je možné si vybrať z piatich stupňov úrovní podsvietenia pre ideálne herné podmienky vo dne aj v noci. Pomocou programu HyperX NGENUITY ponúka Alloy Origins 60 pokročilé nastavenia pre podsvietenie a makrá, vrátane možnosti nastaviť pre každý jednotlivý spínač vlastnú farbu. Na klávesnici potom hráči nájdu tiež výmenné tlačidlá, vrátane HX ESC a exkluzívneho dizajnového medzerníka HyperX.

Nastaviteľný game mode na Alloy Origins 60 dovolí užívateľom vybrať, ktoré tlačidlá budú vypnuté alebo zapnuté, aby nedošlo napríklad k nechcenému otvoreniu ponuky Windows pri kritickom momente hry. Makrá sa automaticky ukladajú do knižnice a používatelia si môžu nastaviť tri úrovne sklonu klávesnice pre najpohodlnejšie používanie. Vstavaná pamäť je stavaná na tri profily. Profily sa nastavujú pomocou programu HyperX NGENUITY. Klávesnica má samozrejme 100% anti-ghosting, plný N-key rollover a odpojiteľný kábel.

Dostupnosť

Klávesnica HyperX Alloy Origins 60 sa spínačmi HyperX Red bude dostupná v sieti miestnych partnerských predajcov od 22. marca za odporúčanú maloobchodnú cenu 2 999 Kč.

Zdroj: Kingston HyperX, Vimeo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk