Western Digital uvádza nový WD Red SN700 NVMe pre NAS

Western Digital uvádza nový WD Red SN700 NVMe pre NAS

Nový rýchly disk je navrhnutý tak, aby s maximálnou spoľahlivosťou a odolnosťou podporoval prostredie NAS s nepretržitou prevádzkou 24/7 a so stále spustenými aplikáciami.

Nárast výkonu NAS vďaka novému riešeniu vyrovnávacej pamäte s NVMe SSD

Western Digital oznámil uvedenie nového SSD disku WD Red SN700 NVMe, ktorý vykazuje vysokú odolnosť a prináša riešenie pre rýchlu vyrovnávaciu pamäť, ktorá zrýchli výkon úložiska NAS malých a stredných firiem. Vďaka rýchlej odozve systému a vstupne výstupnému výkonu I/O je disk ideálny pre prostredie s viacnásobnými aplikáciami a viacnásobnými užívateľmi a dovoľuje malým a stredným firmám zvládať ich náročné projekty od virtualizácie a kooperácie pri spracovaní dát až po prácu s intenzívnym databázovým úložiskom. Štíhly dizajn pasuje presne do slotu M.2 NVMe-ready, ktorý je už používaný u mnohých úložísk NAS.

Hlavné prednosti SSD disku WD Red SN700 NVMe:

  • Vysoký výkon – disk prináša výkon až 3 430 MB/s (u kapacít 500 GB a 1 TB), čo je minimálne pätkrát viac než u sekvenčného čítania pri diskoch SATA.
  • Vysoká spoľahlivosť a odolnosť – disk je optimalizovaný pre prostredie s nepretržitým pracovným zaťažením 24/7. Pre zvládnutie konštantnej práce vyrovnávacej pamäte pri cykloch načítania aj zápisu ponúka spoľahlivosť a odolnosť až 5 100 TBW (model 4 TB).
  • Vysoká kapacita – disk je dostupný v kapacitách od 250 GB do 4 TB pre zvládnutie súčasných aj budúcich požiadaviek na vyrovnávaciu pamäť.

Dostupnosť: Rad WD Red SN700 NVMe SSD je teraz dostupný v internetovom obchode Western Digital store a taktiež prostredníctvom obchodných partnerov v distribučnom kanále. Na disk je poskytovaná pätročná obmedzená záruka. Ceny začínajú na 72 EUR pri kapacite 250 GB a končia na 660 EUR pri kapacite 4 TB.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk