SteelSeries odhaľuje nové headsety Arctis a myši Aerox

SteelSeries odhaľuje nové headsety Arctis a myši Aerox

SteelSeries uvádza na trh modely bezdrôtových herných headsetov Arctis 7+ a Arctis 7P+ a omladzuje modely herných myší Aerox 3 a Aerox 3 Wireless.

SteelSeries Arctis 7+ Wireless

Slúchadlá navrhnuté pre multiplatformnú kompatibilitu s rôznymi systémami ako sú počítače, PlayStation, Mac, Android, Switch a Oculus Quest 2. Využívajú bezstratový bezdrôtový prenos zvuku cez 2,4 GHz sieť a to s veľmi nízkou latenciou, kedy pre spojenie je využívaný kompaktný USB- C adaptér. Hráča udrží v hre 30-hodinová výdrž batérie a jednoduché ovládanie priamo na náušníkoch vrátane funkcie ChatMix na úpravu pomeru hlasitosti hry vs. komunikačné aplikácie.

Slúchadlá majú pevný oceľový rám a flexibilný elastický hlavový most podobný páske na lyžiarskych okuliaroch pre maximálny komfort aj pri dlhých herných seansách. K dispozícii je hráčom aj výsuvný ClearCast mikrofón s certifikáciou Discord, ktorý využíva obojstranné charakteristiky pre potlačenie okolitého hluku a čistotu hlasu. Je vybavený LED indikáciou stlmenia.

SteelSeries Arctis 7P+ Wireless

Headset vyhotovený špeciálne pre špičkový 3D zvuk na PlayStation 5 a PlayStation 4 pri zachovaní kompatibility aj s ďalšími systémami, ako súčasne uvedený model Arctis 7+. Ku všetkým jeho vlastnostiam pridáva aj tzv. funkciu „sidetone“ teda možnosť odpočúvania vlastného hlasu z mikrofónu v slúchadlách.

Aplikácia Sonar

SteelSeries predstavuje predvolenú verziu aplikácie Sonar na príležitosť uvedenia bezdrôtových headsetov. Úplne nový zvukový softvér pre detailné nastavenie zvuku na počítačoch ponúka nastavenie ChatMixu, 7.1 virtuálneho priestorového zvuku či ďalších funkcií, ktoré budú oficiálne predstavené spolu s aplikáciou v roku 2022.

Aplikácia Sonar sa stane súčasťou ekosystému SteelSeries GG, kde je možné nájsť napr. „Moments“ umožňujúci nahrávať, upravovať a zdieľať najlepšie momenty z hry na rôznych sociálnych sieťach a tiež dobre známu „Engine“ aplikáciu pre správu všetkých SteelSeries periférií.

Dostupnosť: SteelSeries Arctis 7+ Wireless v čiernej verzii je teraz celosvetovo k dispozícii za 199,99 euro vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov. SteelSeries Arctis 7P+ Wireless v čiernej a bielej variante je teraz celosvetovo k dispozícii za 199,99 euro vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov.


SteelSeries Aerox 3 Wireless (2022 Edition)

Ultraľahká myš Aerox 3 Wireless s hmotnosťou iba 68 g využíva na prenos signálu 2,4 GHz sieť, respektíve režim Bluetooth, a vydrží na jedno nadobudnutie úctyhodných 200 hodín nepretržitého bezdrôtového hrania. Na spodnej časti sú umiestnené hladké klznice vyrobené zo 100% čistého PTFE, ktoré poskytujú hráčom maximálnu kontrolu a rýchlosť.

Napriek tomu, že sa jedná o perforovanú myš, môže sa pýšiť certifikáciou IP54, teda odolnosťou proti postriekaniu vodou a prachuvzdornosťou, a to vďaka integrovanej technológii AquaBarrier. Spínače Golden Micro IP54 zaisťujú plynulý a istý stisk, zatiaľ čo technológia Quantum 2.0 Dual Wireless zabezpečuje stabilný a spoľahlivý signál. Kvalitný optický senzor TrueMove Air sa stará o vysokú presnosť sledovania pohybu. Jedinečný dizajn umocňuje 3-zónové RGB podsvietenie a celkovú funkčnosť USB-C pripojenia, resp. kábel na rýchle nabíjanie.

SteelSeries Aerox 3 (2022 Edition)

Táto drôtová verzia myši zrkadlí všetky vlastnosti svojej bezdrôtovej kolegynky vrátane kvalitných spínačov s vysokou životnosťou dimenzovanou na 80 miliónov kliknutí, čo je 3x viac ako ponúka tradičné herné myši. Absenciou bezdrôtového modulu je ešte znížená hmotnosť na 59 g a druhým rozdielom je použitie optického senzora TrueMove Core.

Portfólio a rad myší Aerox 3 je teraz k dispozícii aj v snehovo bielej farbe, ktorá tak dopĺňa nedávno uvedenú spirituálnu limitovanú edíciu Aerox 3 Wireless Ghost.

SteelSeries Aerox 3 Wireless (2022 Edition) je teraz k dispozícii za 109,99 euro vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov. SteelSeries Aerox 3 (2022 Edition) je teraz k dispozícii za 69,99 euro vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov.

Zdroj: SteelSeries, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk