Logitech G predstavuje mechanické hráčske klávesnice G413 SE

Logitech G predstavuje mechanické hráčske klávesnice G413 SE

G413 SE sú hráčske klávesnice plnej veľkosti a aj bez numerického bloku s prepracovaným dizajnom, funkciami na podporu hrania hier a s priaznivou cenou.

Logitech G oznamuje dostupnosť mechanických hráčskych klávesníc Logitech G413 SE (v plnej veľkosti) a G413 TKL SE (bez numerického bloku). Tieto nové, cenovo výhodné klávesnice, sú navrhnuté s ohľadom na presnosť a výkon. Majú mechanické spínače vhodné na hranie hier a extrémne odolné hmatníky kláves vyrobené z polybutyléntereftalátu (PBT), ktorý sa neleskne, nebledne a dobre odoláva opotrebeniu.

Hráčske klávesnice G413 SE sú vybavené veľmi rýchlymi, taktilnými mechanickými spínačmi, ktoré poskytujú perfektnú hmatovú odozvu a umožňujú hráčom vylepšiť si ich doterajšie hráčske skóre. Kryty kláves sú z materiálu odolného voči teplu a opotrebeniu, vďaka čomu vydržia aj drsnejšie zaobchádzanie vo vypätých momentoch hry a svojou životnosťou patria medzi najlepšie porovnateľné produkty na trhu.

Klávesnica spoľahlivo reaguje na stlačenie každej klávesy a oproti bežným ne hráčskym klávesniciam podporuje súčasné stlačenie až 6 kláves (6-key rollover antighosting), čo je možné využiť pri špeciálnych herných akciách. Celkový dojem dotvára biele LED podsvietenie a čierny horný kryt z brúsenej zliatiny hliníku a horčíku. Výsledkom je minimalistický dizajn s vyváženým setom funkcií, ktoré z tejto klávesnice robia nevyhnutný doplnok pre každého hráča.

Mechanické hráčske klávesnice Logitech G413 SE a Logitech G413 TKL SE budú k dispozícii a Slovensku vo februári 2022 ( napr. na PGS.sk) za odporúčané maloobchodné ceny 79,99 €, respektíve 69.99 €.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk