DEV1 odhalil svoj tajný herný boost. Teraz ho môžeš získať aj ty

DEV1 odhalil svoj tajný herný boost. Teraz ho môžeš získať aj ty

Známy influencer si hranie užíva viac než kedykoľvek predtým a tentokrát mu k tomu nepomohol žiaden hardware.  

Ivan Lazarov alias DEV1 je úspešný slovenský hráč a streamer, ktorý si dá záležať na svojej životospráve a gamingovom príslušenstve. Svoj hráčsky arzenál nedávno doplnil produktami, ktoré z neho za monitorom spravili absolútneho predátora. 

 „Vždy som sa snažil mať vymakaný gamingový setup, aby som v hre dosahoval top výsledky. To čo ale mnoho ľudí podceňuje, sú výživové doplnky, ktoré naozaj môžu dopomáhať k lepším výkonom, či už posunúť fyzické možnosti alebo následne aj regenerovať po náročnom celonočnom “drtení.”“ 

Ivan "Dev1" Lazarov

Reč je o značke JaguarFox, ktorá práve prichádza na trh s novými produktami určenými špeciálne pre všetkých hráčov a e-športovcov. V ich portfóliu nájdeš chutné Gaming Energy Bars s vanilkovou alebo čokoládovou príchuťou. Tyčinky obsahujú moderný sacharid palatinózu, vďaka ktorému sa energia uvoľňuje do tela postupne. Zasýti ťa tak na dlhú dobu a ešte aj skvelo chutí.  

Ďalším produktom v poradí sú Stamina kapsule, s ktorými zabudneš na únavu či stres a užiješ si hru naplno s čistou mysľou. Kapsule majú neutrálnu chuť a poriadne ťa nakopnú.

Play Shot je tu pre teba, ak si pripravený/á na rankup a výhry. Kompaktné balenie 10 ml ťa udrží na stoličke plne v strehu a nebudeš si musieť pauzovať hru každú chvíľu, ako pri klasických energetických nápojoch. Len plná energia, focus a žiadny stres.

Nikto, komu záleží na dobrých výsledkoch, by nemal zanedbávať ani oddych. Aj tu prichádza JaguarFox s chutným Pause Shotom, vďaka ktorému necháš svoje telo dobiť si baterky prirodzeným spôsobom. Bude sa ti ľahšie zaspávať, získaš hlbší pocit pokoja a dobrú náladu. 

Podávaj aj ty výkony ako DEV1, ktorý sa rozhodol o túto novinku podeliť aj s ostatnými: „Nové produkty od JaguarFox odporúčam všetkým, ktorí sa vo svojej hre chcú skúsiť zlepšovať rýchlejšie, vedia, že telu treba dodať aj kvalitný oddych a chcú si hru užiť naplno.“😊 

JaguarFox je vhodný pre e-športovcov, ale aj náruživých hráčov, ako si ty. Ak chceš vládnuť hernej divočine musíš byť dravý ako jaguár a bystrý ako líška. 

Klikaj na oficiálny web a obohať svoj gamingový arzenál o vychytané výživové doplnky. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk