Doprajte si zážitok ako na kinoplátne s novým moto g52

Doprajte si zážitok ako na kinoplátne s novým moto g52

Zoznámte sa s novým moto g52, najnovším prírastkom do rodiny moto g, ktorý prináša neuveriteľný zážitok zo zábavy vďaka ultra širokouhlému OLED displeju a dvom veľkým stereo reproduktorom vyladeným technológiou Dolby Atmos.

Smartfón moto g52 sa pýši jedným z najtenších dizajnov vo svojej kategórii a je dodávaný v troch elegantných farbách: Charcoal Grey, Porcelain White a Glacier Blue. Dizajn je však len začiatok, používatelia nových smartfónov Motorola si môžu vychutnať ultraširokouhlý 6,6-palcový OLED displej s vyššou obnovovacou frekvenciou 90 Hz. S rozlíšením Full HD+ sú fotografie pozoruhodne ostré a detailné bez nežiaduceho efektu pixelácie.

Dva veľké stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos umožňujú ponoriť sa hlbšie do obľúbených relácií alebo filmov vďaka plnšiemu, multidimenzionálnemu zvuku. Nové zariadenie taktiež prináša hudbu s väčšou hĺbkou a čistotou, čím umocňuje zážitok z multimédií a približuje používateľov k ich obľúbeným umelcom.

Rozvíjajte svoju kreatívnu stránku s kompletným systémom troch kamier so štyrmi úžasnými využitiami. Hlavný 50MPx snímač s technológiou Quad Pixel umožňuje zachytiť okamihy, na ktorých záleží, robiť ostrejšie fotografie pri slabom osvetlení a pomocou dedikovanej Macro Vision kamery sa priblížiť k deju bez toho, aby používateľovi unikol jediný detail.

Okrem toho, kombinácia ultra širokouhlého + snímača hĺbky ponúka dve neuveriteľné perspektívy: ultra širokouhlý záber ideálny na zachytenie skupinových fotografií, a portrét, kde snímač hĺbky v spolupráci s hlavným fotoaparátom automaticky rozostrí pozadie pre profesionálne vyzerajúce portréty. Čerešničkou je predný 16MPx fotoaparát s malou clonou s veľkou hĺbkou ostrosti, čo používateľom umožňuje vidieť a zdieľať viac z okolia. Aby sa maximalizoval dlhotrvajúci výkon telefónu, moto g52 poháňa mobilná platforma Snapdragon 680, ktorá zvyšuje výkon o viac ako 20 % v porovnaní s platformou predchádzajúcej generácie. S nabíjaním TurboPower 30 môžu zasa používatelia rýchlo dobiť batériu s kapacitou 5 000 mAh.

Okrem toho, moto g52 využíva čistú verziu operačného systému Android 12, vrátane funkcií ako panel ochrany osobných údajov, ktorý poskytuje jasný a ucelený prehľad o tom, kedy dané aplikácie získali prístup k polohe zariadenia, k fotoaparátu alebo mikrofónu, čo uľahčuje celkovú správu povolení. Tieto funkcie, spolu s najnovšími funkcionalitami „Material You“ v kombinácii s My UX, umožňujú prispôsobiť telefón tak, ako to používateľom najviac vyhovuje.

Dostupnosť a cena: Nový moto g52 prichádza na vybrané trhy v Európe s počiatočnou odporúčanou cenou 249,99 Eur.

Zdroj: motorola

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk