Webkamery Logitech Brio 300 vylepšujú kvalitu video hovorov za výhodnú cenu

Webkamery Logitech Brio 300 vylepšujú kvalitu video hovorov za výhodnú cenu

Unikátne, dômyselne navrhnuté webové kamery s rozlíšením 1080p umožňujú používateľom prezentovať sa pri video hovoroch v najlepšom svetle.

Rad Brio 300 (Brio 300 a Brio 305) tvoria webové kamery s rozlíšením Full HD 1080p, vysokým dynamickým kontrastom, automatickou korekciou svetla a digitálnym mikrofónom s redukciou šumu, takže používatelia sú dobre vidieť a počuť aj napriek zlému osvetleniu alebo hluku v pozadí. Vďaka spoľahlivému fungovaniu sa môžu pracovníci kedykoľvek naplno a bez obáv zapojiť do každého hovoru. Webové kamery sa pripájajú k počítačom cez port USB-C, takže získanie prístupu do videokonferencií je veľmi jednoduché. Jednoduchým otočením vstavanej krytky po ukončení hovoru získajú používatelia istotu, že je objektív kamery zablokovaný a už nezachytáva ich pracovný priestor, čím chránia svoje súkromie.

Netradičný dizajn v tvare kužeľa dodá každému pracovnému prostrediu osobitý vzhľad. Webové kamery sú k dispozícii v bielej, grafitovej a ružovej farbe, aby sa dali harmonicky zladiť s myšami a klávesnicami Logitech a mohli spolu tvoriť štýlovú a estetickú zostavu. Rad Brio 300, ktorý je najnovším prírastkom v portfóliu webových kamier spoločnosti Logitech, podporuje prístup „New Logic of Work“, v ktorom sú osobné pracovné priestory personalizované, ľahko sa vytvárajú a používajú a sú navrhnuté s ohľadom na pozitívnu budúcnosť.

Správa IT

Tímy IT, ktoré poskytujú zamestnancom pracovné stanice a vybavenie pre domáce kancelárie, ocenia, že webové kamery Brio 305 sú kompatibilné s väčšinou video konferenčných platforiem a certifikované na použitie s Microsoft Teams, Zoom alebo Google Meet. Kamery Brio 305 je možné ľahko nasadiť naprieč organizáciami a spravovať ich na diaľku prostredníctvom aplikácie Logi Sync, čo vedie k zníženiu záťaže pracovníkov technickej podpory.

Zameranie na udržateľnosť

Spoločnosť Logitech sa zaviazala vytvárať lepší a klimaticky priaznivejší svet tým, že aktívne pracuje na znižovaní svojej uhlíkovej stopy. Plastové diely v kamerách Brio 300 a Brio 305 obsahujú certifikované recyklované plasty zo starej vyradenej spotrebnej elektroniky: 62 % pri grafitovej a 48 % pri bielej a ružovej variante. Papierové obaly pochádzajú z lesov s certifikáciou FSC a ďalších kontrolovaných zdrojov. Výberom tohto výrobku podporujete zodpovedné hospodárenie so svetovými lesmi.

Všetky produkty Logitech sú certifikované ako uhlíkovo neutrálne a pri výrobe je v maximálnej možnej miere využívaná obnoviteľná energia. Uhlíková stopa všetkých produktov Logitech, vrátane Brio 300 a Brio 305, bola znížená na nulu vďaka podpore lesníctva, obnoviteľných zdrojov energie a komunít dotknutých zmenami klímy.

Cena a dostupnosť: Kamery Brio 300 a Brio 305 budú k dispozícii na Slovensku a v Českej republike od 31.1. 2023 u tradičných predajcov. Odporúčaná maloobchodná cena je 79,99 €.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk