Huawei predstaví najnovší smartfón P60 Pro už 9. mája

Huawei predstaví najnovší smartfón P60 Pro už 9. mája

Huawei nepoľavuje v hľadaní inovácií. Dnes v Číne predstavil sériu nových špičkových produktov - od smartfónov a smart hodiniek až po notebooky a slúchadlá. Všetky novinky Huawei prídu aj do Európy a budú oficiálne predstavené v nemeckom Mníchove 9. mája.

Spoločnosť Huawei neprestáva zvyšovať latku inovácií a nové zariadenia budú ďalším hodnotným prírastkom do jej už tak širokej ponuky smartfónov, notebookov a nositeľných zariadení. Počas nadchádzajúceho európskeho predstavenia 9. mája v Mníchove spoločnosť Huawei prinesie na európske trhy množstvo nových špičkových produktov.

Do Európy prichádza ďalšia generácia vlajkových lodí

Huawei je známy svojim širokým portfóliom zariadení, ktoré je teraz ešte väčšie a zaujímavejšie. Túto jar Huawei prinesie európskym spotrebiteľom dva nové špičkové smartfóny novej generácie. Huawei P60 Pro, nová najpokročilejšia vlajková loď, bude splneným snom pre všetkých nadšencov mobilnej fotografie, ktorí chcú zachytiť tie najvyššie detaily z rôznych vzdialeností, či už fotíte pri východe slnka, po zotmení alebo kedykoľvek medzi tým. Ďalším míľnikom v histórii smartfónov Huawei je Huawei Mate X3. Nová skladacia vlajková loď obsahuje všetky nové pokročilé technológie v extrémne tenkom, ultraľahkom a super odolnom tele. Huawei týmto modelom podčiarkuje svoju pozíciu lídra v oblasti inovatívnych skladacích smartfónov.

Prezentácia nových zariadení by nebola úplná bez nových pokročilých smart hodiniek. Huawei Watch Ultimate sú absolútnou špičkou nositeľných zariadení Huawei, určenou pre tých, ktorí sa neustále snažia prekonávať samých seba, pričom dbajú na luxusný vzhľad a nezameniteľný štýl. Nastavujú novú latku pre smart hodinky, vďaka s množstvu funkcií a špičkovému dizajnu s prémiovými materiálmi. Okrem ultra vlajkovej lode Watch Ultimate sa v portfóliu nositeľných zariadení Huawei neskôr v tomto roku predstavia aj nové pokročilé smart hodinky s podporou eSIM.

Huawei tiež predstavil nový Huawei MateBook X Pro – ultratenký ľahký notebook spájajúci estetiku, inovácie a inteligenciu do jedného. Skrátka neprídu ani nadšenci nositeľných zariadení a hudby, ktorých potešia nové slúchadlá Huawei FreeBuds 5 so zameraním na elegantný dizajn a kvalitu zvuku.

Užite si vzrušujúci zážitok

Pri posilňovaní portfólia spoločnosti Huawei a rozširovaní všetkých kategórií spoločnosť naďalej kladie do centra pozornosti používateľské skúsenosti. Počas nadchádzajúceho uvedenia na trh, ktorý kombinuje technológiu a umenie, Huawei nielen oficiálne uvedie rad nových špičkových zariadení, ale predstaví aj kľúčové oblasti vízie a stratégie spoločnosti poskytovať inovácie každému spotrebiteľovi a neustále stáť v čele inovácií v technologickom priemysle.

Všetky pripravované nové vlajkové produkty spoločnosti Huawei budú dostupné na európskych trhoch. Spotrebitelia budú ohromení novými riešeniami, ktoré môžu urobiť ich každodenný život oveľa jednoduchším. Huawei Watch Ultimate budú v predaji od 3. apríla, tesne za nimi budú nasledovať Huawei FreeBuds 5. Dostupnosť nových smartfónov Huawei P60 Pro a Huawei Mate X3 a notebooku Huawei MateBook X Pro bude potvrdená pri uvedení na trh 9. mája 2023. Európski fanúšikovia tak budú môcť objaviť všetky nové inovácie od Huawei do niekoľkých týždňov od uvedenia produktov na ich domáci trh. V ponuke budú aj s lákavými predobjednávkovými bonusmi. O konkrétnych ponukách budeme informovať v samostatných tlačových správach.

Zdroj: Huawei

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk