RECENZIA: Genesis Carbon 500 M - Rozumná podložka pod myš s motívom World of Warships

RECENZIA: Genesis Carbon 500 M - Rozumná podložka pod myš s motívom World of Warships

 

Spoločnosť Genesis sa okrem výroby periférií, ako sú klávesnice, myši, alebo slúchadlá venuje aj iným počítačovým doplnkom, pričom medzi ne patria aj podložky pod myši. Tých má firma v ponuke hneď niekoľko. Jednou z nich je Carbon 500 M s potlačou hry World of Warships, je teda zrejmé, kto je hlavnou cieľovkou tohto produktu. No a práve naň sa pozrieme v tejto recenzii.

VÝHODA PRE HRÁČOV WORLD OF WARSHIPS

Každý, kto si túto podložku zakúpi, k nej dostane unikátny invitation kód, čiže akúsi pozvánku na hranie World of Warships, alebo bonusový kód. Obidva kódy vám poskytnú zaujímavé bonusy, čo je celkom zaujímavé gesto – hlavne keď vezmeme do úvahy cenu podložky.

SPRACOVANIE A POUŽÍVANIE

Čo sa týka materiálov použitých na výrobu produktu, určite vám je pri pohľade na cenovku jasné, že to nebude nič špeciálne. Genesis stavil na povrch pokrytý obyčajným textilom alebo látkou, pričom na spodná časť je protišmyková guma. Aj napriek tomu, že podložka stojí len pár drobných, sú tieto materiály celkom kvalitné a nemal by som obavy z kratšej životnosti. Výhodou je, že okraje sú obšité, čo zaručuje, že sa nebudú po čase odlupovať.

Ako som už spomínal, povrch Carbon 500 M je pokrytý látkou, no tá má pár výhod, ktoré stoja za zmienku. Textil je spracovaný tak, aby ste po ňom mohli s myšou robiť aj prudšie pohyby a snímač myši to stále všetko spracoval. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je, že celá podložka bola impregnovaná, aby sa zabránilo pohlcovaniu vlhkosti a celkovo vody.

Z osobných skúseností pri testovaní musím potvrdiť, že všetko, čo výrobca sľuboval, platí, pričom kompatibilita so všetkými myšami je už snáď samozrejmosťou. Na záver spomeniem najdôležitejší parameter, ktorým sú rozmery. Tie sú 300 x 250 x 2,5 mm, čo znamená, že stále ide o podložku iba pod myš, no je dostatočne rozmerná na to, aby ste na nej mohli robiť akékoľvek dlhé pohyby a jej veľkosť vás neobmedzovala.

Naše hodnotenie

Carbon 500 je podložkou za veľmi nízku sumu – výrobca na svojej stránke uvádza, že je iba 6,49 eur. Netreba teda čakať žiadne zázraky, no na svoj účel poslúži dostačujúco.

Klady

  • veľkosť
  • bonusové kódy

Zápory

  • kvalita potlače

Informácie o produkte

Genesis Carbon 500 M

  • Kategória: Ostatné
  • Šírka: 300 mm
  • Výška: 250 mm
  • Hĺbka/hrúbka: 2,5 mm
  • Orientačná cena: 6,49 €
  • Produkt na recenzovanie poskytla spoločnosť: Genesis

Zobraziť viac

Korekcia: Pavol Hirka

Galéria

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk