Nový Doom film vyzerá tak zle, že Bethesda od neho dáva ruky preč

Nový Doom film vyzerá tak zle, že Bethesda od neho dáva ruky preč

 

Prekliatie filmov na motívy hier pokračuje.

Vždy keď sa ohlási film na motívy hry, tak my, hráči trpíme. Málokedy takéto filmy dopadnú dobre a väčšinou robia skôr hanbu, ako šíria dobré meno. Lenže pri niektorých stačí pohľad na prvý trailer a je jasné, že toto bude spadať skôr do kategórie „facepalm,“ ako do kategórie dobrý film.

O čom je reč? Legendárna FPS séria Doom dostane nový film. Naposledy sme Doom na filmovom plátne mohli vidieť v roku 2005, keď sme dostali dosť zlý film v ktorom sa mihli mená ako Karl Urban, Rosamund Pike a The Rock. Ale oproti traileru na chystaný film Doom Annihilation to vyzerá ako kandidát na Oscara.

Doom Annihilation je film produkovaný spoločnosťou Universal 1440 Entertainment a príbeh bude klasický. Vojaci zachytili núdzový signál zo základne na Marse a tak to idú vyšetriť a niečo nedopadne dobre. Každopádne, trailer vyzerá katastrofálne.

Dokonca, keď sa niekto spýtal Bethesdy cez Twitter na ich názor na tento trailer, tak tí radšej iba skonštatovali, že s filmom nemajú nič spoločné. Pretože keby áno, tak by to na nich veľmi dobré svetlo nevrhalo.

Zdá sa však, že práva na filmové spracovanie Doom série nejakým spôsobom ostalo v štúdiu Universal aj po slabom filme z roku 2005 a tak budeme musieť v tomto roku zažiť ďalšie prýznenie hernej série vo filmovej podobe. Dúfame len, že nám to vývojári vynahradia chystaným Doom Eternal.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk