Legendárna séria Mortal Kombat sa dočká ďalšieho filmového spracovania

Legendárna séria Mortal Kombat sa dočká ďalšieho filmového spracovania

Hádam to dopadne lepšie ako naposledy.

Premiér provincie Južná Austrália, Steven Marshall oznámil, že práve táto provincia bude mať tú česť poskytnúť kulisy na natáčanie nového filmového spracovania legendárnej hernej série Mortal Kombat. Pôjde o ďalší pokus tejto značky, získať uznanie nie len hráčov, ale aj herných kritikov a fanúšikov.

Producentom filmu bude skupina umelcov na čele s Jamesom Wanom, ktorý režíroval filmy ako Aquaman a The Conjuring. Debut za režisérskou stoličkou si odkrúti režisér Simon McQuoid. Scenár k filmu napíše Greg Russo (Highwaymen). Film však tak skoro neuvidíme, nakoľko až budúci mesiac sa začne predprodukcia.

„Južná Austrália má dlhú a úspešnú tradíciu pri príprave filmov a Mortal Kombat ukáže našu šikovnosť celému svetu. Mortal Kombat bude najväčší film, ktorý je v produkcii v Južnej Austrálii a ukazuje na dôležitosť spolupráce administratívy s produkčnými domami. Na filme sa finančne podieľa aj vláda a to prinesie zamestnanosť v tomto segmente.“

Zatiaľ nevieme o čom konkrétne film bude a taktiež ani to, kto obsadí jednotlivé postavy. Na ďalšie informácie si tak budeme musieť počkať.

Poslednú dvojicu filmov z tejto hernej série sme videli v rokoch 1995 a 1997 a zatiaľ čo prvý z nich bol aspoň akceptovateľný, tak druhý bol hotovou filmovou katastrofou. Odvtedy sa producenti snažili niekoľkokrát obnoviť myšlienku na prípravu MK filmu, no až táto sa javí ako celkom nádejná.

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk