Scenárista Johna Wicka pre nás nachystá filmové spracovanie Just Cause

Scenárista Johna Wicka pre nás nachystá filmové spracovanie Just Cause

Ďalší pokus o filmové spracovanie hry.

Dúfajme, že časy katastrofálnych filmov na motívy hier sme si už prežili a že teraz sa dočkáme len príjemných zážitkov. Včera sme vás informovali o tom, že Sony si založilo novú produkčnú spoločnosť, ktorá bude mať na starosti prenášanie slávnych postáv a značiek z Playstation exkluzivít na strieborné plátno.

Film sa však chystá aj na motívy série Just Cause, ktorú poznáme vďaka vybuchujúcim predmetom, lietajúcim kravám a Ricovi Rodriguezovi. Práva na sfilmovanie tejto značky získala spoločnosť Constantin Film, ktorá má na svedomí dosť tragické Resident Evil filmy. Dobrou správou však je, že príbeh filmu bude mať na starosti scenárista skvelých filmov John Wick, Derek Kolstad. Meno režiséra zatiaľ nepoznáme.

Film nám rozpovie príbeh Rica Rodrigueza, ktorý sa snaží rozobrať militantnú skupinu The Black Hand, ktorú určite poznáte z tretieho dielu hry.

Mimochodom, toto nie je prvý pokus o Just Cause film. Ešte v roku 2017 sa hovorilo o jeho možnom vzniku, pričom hlavnú úlohu si mal zahrať Jason Momoa (Aquaman), no vtedy sa celý projekt rozpadol. Dúfajme, že tento bude úspešnejší a že výsledok bude stáť za to. Film sa má začať natáčať v roku 2020.

Zdroj: Variety

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk