„Vyzerá to ako hokejová výstroj!“ Fanúšikovia kritizujú výzor Nilfgaardu v seriáli Zaklínač

„Vyzerá to ako hokejová výstroj!“ Fanúšikovia kritizujú výzor Nilfgaardu v seriáli Zaklínač

 

Na internet sa totiž dostalo video z natáčania.

Mnoho fanúšikov Zaklínača pozorne sleduje vývoj okolo natáčania seriálu, ktorý produkuje spoločnosť Netflix a vydanie je naplánované na konci tohto roka. Hlavnú úlohu si strihne Henry Cavil.

Každopádne. Pozornosť fanúšikov smeruje k akýmkoľvek leakom alebo záberom z natáčania a teraz sa na internet dostalo video, ktoré ukazuje na vzhľad brnenia Nilfgaardu v tomto seriáli. Pozrite si ho.

Hovoriť o tom, že toto zobrazenie brnenia bolo komunitou zobrané negatívne by asi nebolo výstižné. Fanúšikovia zavalili video dislikmi a komentáre stoja za to. Niektorí tvrdia, že brnenia vyzerajú ako podomácky vyrobená hokejová výstroj. Ďalší fanúšikovia skonštatovali, že ide o generickú výzbroj z Mordoru a iní to zas prirovnali k Power Ranger brneniam. Okrem toho si môžete prečítať aj komentáre, že brnenia vyzerajú ako z obchodu "Všetko za 1€" a že vojaci vyzerajú ako z lowcost filmu z 80-tych rokov. 

A čerešničkou na torte bol komentár, že vojaci Nilfgaardu vyzerajú ako „ballsacks with swords,“ čo môžete preložiť napríklad aj ako obaly na loptičky s mečmi, alebo aj úplne inak. Priam to srší viaczmyslami.

Niektorí však tvrdia, že v po postprodukcii, kde sa pridajú rôzne prvky a efekty budú tieto brnenia vyzerať dobre. Názor si však utvorte sami.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk