Seriál Zaklínač bude možno vydaný skôr ako sme čakali

Seriál Zaklínač bude možno vydaný skôr ako sme čakali

 

Nová nápoveda.

Oficiálne síce dátum vydania seriálovej adaptácie Zaklínača od spoločnosti Netflix nepoznáme, no leaky hovorili o tom, že by sme sa ho mali dočkať koncom decembra tohto roka. Netflix oficiálne odkázal iba to, že seriál určite príde do konca tohto roka.

S novou informáciou však prišiel priamo výkonný producent seriálu Giovanni Eūgene Altamarquéz, ktorý mal okrem Zaklínača na starosti aj seriály Queer Eye, Mindhunter a 13 Reasons Why. Ten si totiž upravil svoje profily na sociálnych sieťach s odkazom, že seriál The Witcher má naplánovaný dátum vydania na 1. november 2019. Následne však túto informáciu rýchlo zmenil dokonca na október 2019 a svojim fanúšikom prezradil, že spoločnosť plánuje seriál vydať v období koniec októbra-začiatok novembra.

Samozrejme, v Netflix štýle bude vypustených všetkých 8 častí naraz.

Altamarquéz taktiež prezradil, že show je už v postprodukcii, no ešte pred niekoľkými dňami sa museli nanovo natočiť určité časti seriálu, pretože seriál „postihla“ herecká zmena jednej z dôležitých postáv. Nebojte sa, určite nebol vymenený Henry Cavil. Viac podrobností však Altamarquéz neposkytol.

Zdá sa teda, že seriálu Zaklínač sa dočkáme ešte o trochu skôr, ako sme očakávali. A už sa nevieme dočkať.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk