Seriálový Zaklínač Henry Cavill: Inšpiroval som sa herným Geraltom

Seriálový Zaklínač Henry Cavill: Inšpiroval som sa herným Geraltom

 

Ak ste o tom doteraz nevedeli, herec Henry Cavill, známy najmä ako Superman vo filme Muž z ocele, je vášnivým hráčom a milovníkom fantasy žánru. Tak, a hneď máte toho chlapa radšej, aj keď bol v poslednom Mission: Impossible poriadny hajzlík, nie?

Po internete už dlho koluje povesť, že Cavill pri Supermanovi takmer prepásol pozvanie na kasting, pretože vo chvíli, keď mu zvonil telefón, hral World of Warcraft. Okrem onlajnových hier má však Henry zjavne rád aj dobrý príbeh, pretože, ako tvrdí, Zaklínača hral viac než dosť: „Keď som počul úžasný výkon Douga Cocklea v Zaklínačovi 3, ktorý som sledoval neustále, pretože som tieto hry hral veľa, uvedomil som si, že aj ja by som mohol spraviť niečo podobné a vytvoriť tak Geraltovi chladný imidž,“ povedal Cavill.

Na rozdiel od neho však Henry, ktorý je Brit, neplánuje uplatniť americký akcent, napísal PC Gamer. Cockle totiž pochádza z Kalifornie.

Nuž, ako veľmi sa Cavill inšpiroval herným Geraltom, uvidíme už čoskoro. Zaklínač má premiéru na Netflixe už 20. decembra.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk