Henry „Geralt“ Cavill je trochu iná celebrita: „Chcem iba zostať doma a hrať hry“

Henry „Geralt“ Cavill je trochu iná celebrita: „Chcem iba zostať doma a hrať hry“

 

Keď už si užívate seriál, tak tu je bližší pohľad na hlavného protagonistu.

Už možno aj vy máte zapnutý Netflix a pozeráte seriál Zaklínač, kde si hlavnú postavu zahral Henry Cavill. A ak si myslíte, že svet herného Zaklínača je pre Cavila veľkou neznámou, tak v rozhovore pre GQ vám to hádam vyvrátil.

„Vždy preferujem radšej zostať doma a hrať hry neuveriteľné množstvo hodín, kde nájdem únik. Pretože ísť vonku má úplne opačný efekt.“ Potvrdil, že to tak bolo odmalička a vyrastal na hrách ako Delta Force a Half-Life a dokonca bol usporiadateľom LAN párty v mieste, kde vyrastal.

Mimochodom, hry sa mu takmer stali osudným pri získaní role Supermana, kedy zmeškal hovor od režiséra Zacka Snydera kvôli tomu, že hral World of Warcraft.

Okrem toho je napríklad veľkým fanúšikom Total War: Warhammer 2, ktorý prešiel šesť krát sa šesť rôznych rás „a každý krát to miloval.“

A aký má vzťah k Zaklínačovi? Podľa vlastných slov je veľkým fanúšikom tretieho dielu a niekoľkokrát prešiel celú hru, vrátane najťažšej náročnosti a v momente, keď sa dozvedel, že Netflix chystá niečo ohľadom adaptácie Zaklínača, tak začal lobovať za to, aby si mohol zahrať Geralta. Okrem svojich svalov a bielych vlasov však poskytol show aj svoje skúsenosti pri hraní hier a čítaní kníh. Napríklad loboval za to, aby Geralt v seriáli častejšie používal svoje magické schopnosti: „Chcel som ich tam mať, pretože diváci by mali vedieť o týchto schopnostiach. Bolo to pre mňa dôležité, pretože je to súčasťou Zaklínača."

Zdroj: GQ

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk