Populárna herná séria Brothers in Arms sa dočká seriálovej adaptácie

Populárna herná séria Brothers in Arms sa dočká seriálovej adaptácie

 

Takže vlastne Band of Brothers vol. 2.

Aj keď herná séria Brothers in Arms je už niekoľko rokov na hernom dôchodku, tak šéf Gearboxu Randy Pitchford už niekoľkokrát deklaroval záujem na jej potencionálny návrat. A teraz je isté, že séria sa vráti, akurát zatiaľ iba v seriálovej podobe.

Podľa The Hollywood Reporter si totiž producent Scott Rosenbaum zobral na starosť adaptáciu tejto populárnej hernej série na seriálové obrazovky. Pitchford sa na tomto projekte bude podieľa z pozície výkonného producenta.

Príbeh Brothers in Arms seriálu sa má venovať reálnej udalosti z 2. svetovej vojny, kedy musí čata ôsmich vojakov zachrániť svojho veliteľa z rúk Nacistov, pretože tí sa prostredníctvom neho môžu dozvedieť o plánoch Spojencov pred D-Day. Seriál by mal odprezentovať obe strany konfliktu a aj reálne historické osobnosti.

„Milujem tieto príbeh, ktoré rozprávame v hrách a máme omnoho viac príbehov, ktoré chceme povedať, no seriál nám umožní rozpovedať príbeh a jeho efekt na postavy v oveľa širšom spektre,“ povedal Pitchford.

„Príbeh, ktorý rozpovieme nebol ešte nikdy spracovaný vo forme filmu, alebo seriálu,“ povedal producent Scott Rosenbaum.

Ide tak o druhú značku štúdia Gearbox, ktorá sa dostane do filmovej/seriálovej podoby. Nedávno boli totiž ohlásené práce na Borderlands filme.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk