John Wick dostane seriálový spin-off a tu sú prvé informácie

John Wick dostane seriálový spin-off a tu sú prvé informácie

 

Zatiaľ nevieme kedy The Continental uzrie svetlo sveta, ale je fajn vedieť, že tvorcovia nezaháľajú.

John Wick 4 bol predbežne posunutý až na máj 2022, a tak je fajn počuť aspoň nejaké informácie z nášho obľúbeného sveta. Reč je o pripravovanom seriáli, ktorý nám priblíži celé univerzum. Pomenovanie nesie po útočisku miestnych zabijakov, hoteli Continental.

The Continental je teda vo vývoji a teraz nám jeden z hlavných tvorcov aspoň okrajovo približuje jeho pozadie. Chad Stahelski, ktorý režíroval všetky tri filmy prezradil v rozhovore pre Fandom zopár zaujímavých faktov. Nevylučuje ani to, že sa v ňom objaví samotný John Wick.

Je to veľmi zaujímavý pohľad na svet Johna Wicka, ktorý je podľa mňa dosť cool. Aj keď nebude z perspektívy jeho samotného. Nieže by nebol jeho súčasťou, len to jednoducho nie je priamo z jeho pohľadu.

Chad Stahelski

Johnov príbeh, ktorý bol vypovedaný vo filmoch sa do seriálu nedostane. Ten sa bude venovať svetu samotnému a Chad Stahelski naznačuje, že sa môžeme tešiť aj na známe postavy. Navyše by mal lepšie vykresľovať pozadie sveta vrahov a šedé eminencie, ktoré ťahajú za nitky.

Zatiaľ čo vo filmoch John Wick sledujeme jedno časové obdobie a udalosti sa odohrávajú doslova v priebehu jedného týždňa, tak v seriáli samotnom budeme sledovať odlišnú časovú os. Ukáže nám, akú má celý svet hĺbku.

Chad Stahelski

O tom, že filmy John Wick majú oveľa väčší potenciál ako sa sprvoti mohlo zdať, už nie je žiadnych pochýb. Produkcia je v dobrých rukách a tak to naozaj vyzerá, že sa máme na čo tešiť. Snáď sa ďalšie novinky dozvieme už čoskoro. 

Zdroj: gamesradar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk