Autor filmovej série John Wick si brúsi zuby na filmy s videohernou predlohou

Autor filmovej série John Wick si brúsi zuby na filmy s videohernou predlohou

 

2D akcia s hovoriacim banánom a hororová adventúra by sa mohli dočkať televízneho spracovania.

Znalci filmov poznajú Dereka Kolstada ako muža, ktorý stojí za úspešnou filmovou sériou John Wick. Nedávno sa ale vyjadril, že by rád pracoval na televíznych spracovaniach dvoch videohier. Videohry na striebornom plátne sú čoraz menšou raritou, avšak zvyčajne ide známe videoherné projekty ako Warcraft či Assassins Creed. Derek si vybral menšie indie videohry, u ktorých by naozaj nikto nečakal, že prekročia hranice videoherného sveta.

Televízneho spracovania z pera známeho režiséra by sa mala dočkať 2D akcia My friend Pedro, ktorá si zakladá na spomaľovaní akčných pasáží a efektívnom vraždení protivníkov. Derek Kolstad v troch John Wick filmoch dokázal, že s dejom v akčných filmoch pracovať vie. Pasáže s hovoriacim banánom, ktorý núti hlavnú postavu robiť zlé veci, by mohli byť len sviežim zvratom. Druhým nápadom, na ktorom pracuje, je adaptácia mierne hororovej adventúry Bendy and the ink machine.

„Vo svojom vnútri som stále malé dieťa a veľmi si túto prácu užívam. Ak sa mi podarí vytvoriť taký úspech, ako som mal s filmami John Wick, budem sa cítiť ako 11-ročné decko, ktoré sa dostalo do kina na mládeži neprístupný film,“ povedal o svojich projektoch Derek Kolstada. Obidva projekty sú zatiaľ vo fáze vytvorenia konceptu a je teda otázne, či sa niekedy naozaj dostanú do kín alebo televízie. Dôležitým záverom zostáva, že producenti filmov a seriálov rozšírili svoje obzory mimo videoherných velikánov.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk