Na pokračovaní filmu o Sonicovi sa už pracuje

Na pokračovaní filmu o Sonicovi sa už pracuje

 

Úspešný film na motívy legendárnej videohry dostáva pokračovanie.

Paramont pictures a Sega potvrdili, že prípravy na pokračovanie filmu Sonic the Hedgehog sú už v plnom prúde. Pokračovanie opäť spojí režiséra Jeffa Fowlera s Joshom Millerom a Patom Caseym, ktorí sa postarali o scenár. Keďže je film ešte len v prípravnej fáze, zatiaľ sa nevie viac o obsadení ani o ďalších termínoch.

Film založený na úspešnej sérii hier od spoločnosti Sega si prešiel zložitou cestou. Každý, kto sa pohybuje na internete musel zaregistrovať, aká vlna odporu sa zdvihla, keď svetlo sveta uzrel trailer na film a fanúšikovia uvideli CGI podobu hlavnej postavy. Tvorcovia si kritiku vzali k srdcu a vo februári sme v kinách videli Sonica, ktorý sa viac podobal na svojho videoherného predchodcu.

Prvý diel filmu sledoval CGI ježka, dabovaného Benom Schwartzom, a jeho nového najlepšieho priateľa Toma, ktorého si zahral James Marsden. Do role diabolského génia Dr. Robotnika sa postavil legendárny Jim Carrey, ktorý postave dodal správnu dávku absurdnosti. Od druhého dielu sa dá očakávať minimálne, že Sonicov hlas zostane rovnaký a väčšie zmeny by nemali nastať ani medzi ďalšími hlavnými postavami.

Žiadne ďalšie oficiálne informácie sa o filme zatiaľ nájsť nedajú. Ak by sme ale predpokladali, že práca na pokračovaní bude trvať rovnako dlho, ako trvala práca na prvom filme (bez odbočky, v ktorej fanúšikovia skritizujú trailer a tvorcovia budú musieť prerobiť celý model hlavnej postavy), mohli by sme sa pokračovania dočkať v kinách v lete 2022.

Zdroj: variety.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk