Splinter Cell sa dočká animovaného seriálu od tvorcu Johna Wicka

Splinter Cell sa dočká animovaného seriálu od tvorcu Johna Wicka

 

Iba na Netflixe.

Netflix sa v poslednej dobe celkom rozbehol s adaptáciami herných sérií do seriálovej podoby. Zaklínač je síce adaptácia knihy a preto sa veľmi neráta, no spoločnosť už dokázala vyprodukovať seriál Castlevania, Dragon’s Dogma a dočkáme sa napríklad aj The Cuphead Show. A čoskoro sa k nim pridá aj Splinter Cell.

Ubisoft a spoločnosť Netflix totiž oznámili prípravy animovaného seriálu s našim obľúbeným tajným agentom Samom Fisherom. Scenáristom seriálu bude Derek Kolstad, ktorý sa podieľal na vzniku Johna Wicka a taktiež sa pustil do ďalších adaptácií hier a momentálne sa podieľa na Just Cause filme a seriáloch My Friend Pedro a Hitman. Netflix si v Ubisofte údajne objednal 2 série seriálu a každá z nich bude mať 8 častí.

Pre herných fanúšikov série Splinter Cell tak ide o ďalšiu správu hodnú smiechu cez slzy. Zatiaľ čo sa totiž Sam Fisher objavuje v iných herných sériách a dokonca aj v mobilných spin-offoch, tak svojej hry sa tento agent nedočkal už od roku 2013 a asi sa jej ani tak skoro nedočká. Ostáva nám len dúfať, že Netflix spraví správnu vec a na nadabovanie tejto postavy si prizve Michaela Ironsida.

Zatiaľ nevieme, kedy sa tohto seriálu dočkáme.

Zdroj: Variety

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk