Herec Henry Cavil teasuje Mass Effect projekt

Herec Henry Cavil teasuje Mass Effect projekt

 

Film? Seriál? Hra?

Sám Superman a Geralt z Rivie, herec Henry Cavil naznačil na sociálnej sieti Instagram, že sa podieľa na projekte, ktorý je zasadený do herného sveta Mass Effect. Na Instagrame totiž zverejnil obrázok na ktorom drží scenár a k fotografii je priložený komentár: „Tajný projekt? Alebo iba niekoľko papierov s náhodným textom? Budete si musieť počkať a uvidíte.“

Web Gamepressure však upravil tento vyblurovaný text cez Photoshop a zistil, že sa na ňom nachádzajú výrazy, ktoré sú spojené so sériou Mass Effect ako napríklad „Cerberus,“ „Reaper“ alebo „Geth.“

Zdá sa, že text kopíruje zhrnutie Mass Effect 3 z Wikipédie: „Following the events on Tuchanka and a failed coup by Cerberus to take over the Citadel, the quarians offer their support to the Alliance if Shepard helps them reclaim their homeworld, Rannoch, from the geth.

Assisted by a quarian, either Tali’Zorah or Admiral Daro’Xen, Shepard boards a geth dreadnought and rescues a captive geth unit, either Legion or a facsimile occupied by a geth virtual intelligence (VI), then disables the Reaper control signal over the get.”

Pracuje teda Cavil na seriálovej/filmovej adaptácii Mass Effect? Alebo sa bude podieľať na novej Mass Effect hre? Alebo nás jednoducho troluje? Snáď sa to čoskoro dozvieme.

Cavil je známy svojou vášňou k počítačovým hrám, pričom medzi jeho najobľúbenejšie série patrí Fallout, Half-Life či Zaklínač. Taktiež vtipným faktom je, že takmer prišiel o rolu Supermana, lebo kvôli hraniu World of Warcraft ignoroval telefonát or režiséra Man of Steel, Zacka Snydera.

Zdroj: Instagram

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk