Toto je najtenší a najľahší 15-palcový herný laptop na svete

Toto je najtenší a najľahší 15-palcový herný laptop na svete

 

Spoločnosť MSI predstavila svoj najnovší herný notebook Stealth 15M.

Hliník znamená ľahkosť, procesor zasa výkon 

Spoločnosť MSI objasnila, že Stealth 15M je „vyváženým riešením pre používateľov, ktorí hľadajú ultraprenosný herný zážitok.“

Jeho kompaktný, vysoko prenosný hliníkový tvar je kombinovaný s mimoriadnym herným výkonom vďaka procesoru Intel 11. generácie i7, grafike Nvidia GeForce RTX 3060 6 GB, 15,6-palcovému 144 Hz Full HD displeju, 16 GB RAM a 1 TB RAM Kapacita SSD.

Pri správnom hernom laptope nesmie chýbať RGB podsvietená herná klávesnica, na ktorú MSI nezabudlo. Jeho váhu ocenia hráči, ktorí radi cestujú a počas toho si niečo zahrajú. Ak ho chceš uniesť, nemusíš byť žiaden silák. Skoro 1,7 kilogramov ťažký a 0,63 palcov hrubý laptop zvládne v batohu každý.

Dračia kontrola

Exkluzívny softvér MSI Dragon Center od spoločnosti MSI pomáha ovládať a prispôsobovať notebook tak, ako chceš. Jeho výhodou je ovládanie prostredníctvom jedného zjednoteného systému. Dokáže sa starať o výdrž a výkon batérie. Jedným klikom prepne celý režim do gaming módu a potlačuje zvuky v pozadí mikrofónu a reprákov. Cena tohto modelu sa pohybuje okolo 1 500 USD.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk