Raven's Cry dostáva ďalší odklad, po novom vyjde až budúci rok

Nekonečný príbeh. Tak by sa dal opísať vývoj pirátskeho RPG Raven's Cry, na ktorého prvé zmienky sme mohli natrafiť už takmer pred 4 rokmi. Aj keď na rekordmana v tejto kategórii Duke Nukem Forever ani zďaleka nemá, dnes potvrdené v poradí už x-té posunutie dátumu vydania už len málokomu nevyvolá rozpačitý úsmev na tvári.

Každá minca má ale dve strany. V tomto prípade to znamená to, že aj keď sa vydanie znovu posunulo, vzhľadom na predchádzajúce posuny sa nejedná o nejaký horibilný odklad. Hra mala pôvodne vyjsť presne o tri dni, no po novom vyjde až budúci rok, 28. januára 2015 na PC a Mac. Verzie pre X360, XONE, PS3 a PS4 majú vývojári v pláne vydať v prvom štvrťoku 2015.

Ako dôvod tvorcovia uvádzajú dôkladné vybrúsenie všetkých hrán tohto titulu. Pôvodne chceli hru vydať v čase Vianoc, aby si ju hráči mohli napríklad položiť pod stromček, no vzhľadom na to, že nechcú robiť žiadne kompromisy, a ani sa nikam bezhlavo rútiť, sa radšej rozhodli pre dodatočné predĺženie vývoja. Raven's Cry nevyzerá síce ako najkrajšia hra všetkých čias, no ale aspoň je tu nádej, že sa k nám dostane drsný pirátsky zážitok bez ružových okuliarov zameraný na dospelé publikum. Že si tvorcovia neberú servítku pred ústa dokazuje napríklad aj toto video.

Zdroj:  VG247, YouTube

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk