Krátke filmové zobrazenie DayZ zaujalo aj tvorcu hry

 

DayZ LogoMilovníci survival hier majú v poslednom čase naozaj bohatý výber. Okrem už vydaných hier sú aj hry v štádiu early access, ktoré sú hrateľné, ale ktorých oficiálne vydanie je ešte v nedohľadne. Ak máte chuť na čisté prežívanie proti prírode a iným hráčom, môžete siahnuť po titule Rust, ak chcete skúsiť svoje šťastie proti šialencom na opustenom ostrove, dajte šancu hre The Forest a ak túžite po prapôvodcovi dnešného survival-horor šialenstva, určite si zahrajte DayZ.

A práve DayZ je asi tou najznámejšou a najúspešnejšou survival hrou posledných rokov. Vďaka neustálemu vývoju sa to, čo začalo ako mod hry Arma II, stalo samostatnou hrou s horou fanúšikov. A tí neustále preukazujú svoju lásku k tejto hre vytváraním rozličných let's play videí, fanúšikovských animácií alebo aj krátkych hraných filmov. Asi najnovší, s veľavravným názvom "DayZ - Live action fan film by Eternum Pictures", zaujal nielen nás, ale svojím skvelým zobrazením herného sveta bez ukázania čo i len jednej zombie, zaujal aj tvorcu DayZ, Deana Halla, ktorý toto krátke video hneď zdieľal cez Twitter.

Dean Hall Tweet

Pozrite si dané video sami a utvorte si vlastný názor. Ak ste už DayZ hrali alebo videli gameplay videá, určite pocítite familiárnosť a malo by sa vám páčiť toto zobrazenie hry o prežitie.

Ak by ste ale chceli vidieť filmové zobrazenie hry DayZ, ktoré sa neberie úplne vážne, ale ukazuje aj tie vtipnejšie aspekty ako lag a nedotiahnuté herné mechaniky, určite si pozrite nasledujúce video.

Ktoré z týchto videí sa vám páčilo viac? Vážnejší zážitok pri prežívaní alebo vtipné zobrazenie herných nezmyslov?

Zdroj:  youtube.com, twitter.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk