Rockstar znova potvrdil dátum vydania GTA V

 

Rockstar sa uchýlil k pomerne netradičnému kroku a znova potvrdil už známy dátum vydania svojej PC verzie hry Grand Theft Auto V, ktorý je stanovený na 27. januára. Reakcia na túto dobrú správu však nebola taká jednoznačná, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A tak majú nervózni fanúšikovia zasa o domnienku navyše, že sa svojej dlho očakávanej hry dočkajú neskôr. Alebo je to len maľovanie čerta na stenu?

Nespokojnosť alebo skôr obavy a narastanie nervozity spôsobila paradoxne správa o uistení, že hra vyjde podľa plánu. Táto správa však bola príliš stručná a obsahuje aj "zadné vrátka" na prípadne odloženie. "GTA V príde na PC 27. januára. Doteraz sme neoznámili žiadnu zmenu dátumu."

Zatiaľ čo prvá veta je jasná dostatočne, druhá veta je trochu komplikovanejšia. Možno je to len typická slovná hantírka, no Steam stále neuvádza dátum vydania 27. januára, ale všeobecne, a to začiatkom roka 2015. Systémové požiadavky taktiež neboli ešte odhalené, čo je trochu nezvyčajné pre hru, ktorú by sme mali o dva a pol týždňa už hrať.

Tak či onak, do vydania už neostáva veľa času a kto si počká, ten sa dočká.

Zdroj:  pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk