Milujete horory? Odvážny turecký projekt, na ktorom pracuje aj Slovenka, si vás určite získa

 

Či si to už priznáme alebo nie, každý z nás má v sebe "temnú stránku", no je len na nás, ako s ňou naložíme. Práve o tom by mal byť pripravovaný indie titul The Dark Inside Me, na ktorom pracuje štúdio Blue Arc. Na naspievaní herného sountracku spolupracovala aj šarmantná Slovenka a projekt môžete podporiť aj vy.

The Dark Inside Me nebude klasická hororovka. Vývojári chcú priniesť silne emotívne a atmosferické prostredie, ktoré síce budeme hrať, no má pripadať skôr ako interaktívny film. Dá sa teda povedať, že niečo na štýl Heavy Rainu.

Po krvavom incidente sa zobúdzate v nemocnici a nikto nevie, ako ste prežili. Niektorí dokonca povedia, že ste radšej mali zomrieť. Tu sa začína váš príbeh tejto hororovej adventúry a je len na vás, ako k nemu pristúpite.

Hra sľubuje silné prepojenie vašich rozhodnutí s ďalším rozvíjaním sa príbehu a každé hranie bude teda niečím výnimočné. Pomsta, odplata alebo odpustenie? To všetko bude závieisť od vás. Herné "puzzles" budú mať niekoľko riešení a každé inak ovplyvní vašu hru, hrateľných budete mať na výber niekoľko postáv a to všetko vo FULL HD rozlíšení.

Ak ste fanúšikmi hororu, určite ale nebudete ľutovať. The Dark Inside Me je vďaka svojmu brutálnemu, krvavému a sexistickému obsahu označený 18+. Hororový fanúšici sa teda majú načo tešiť. Zo záberov, ktoré sme doposiaľ mohli vidieť, môžeme čakať minimálne krváky v štýle The Evil Wthin.

Ak sme vás ale stále nezaujali, možno vás zaujme trailer a fakt, že v skvelej atmosfére hry prispela svojím hlasom aj Slovenka.

Ak vás projekt zaujal a radi by ste ho aj podporili, môžete tak urobiť už od 1 dolára tu. Podpora hry vám získa napríklad vaše meno v hre alebo množstvo iných bonusov. Viac o hre sa dozviete na linku vyššie alebo v traileri nižšie :-)

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk