Nové FOTO GTX 960

 

22. január sa blíži a s ním vydanie Nvidia GTX 960. Čím ďalej tým viac sa na internet dostávajú informácie, obrázky, benchmarky o pripravovanej grafickej karte strednej triedy pre stolné počítače. Jedným z veľkého počtu výrobcov, ktorí budú novú kartu na Maxwell architektúre predávať, je aj KFA2. Názov mnohým z vás síce nič nehovorí, ale tým, čo sa viacej zaujímajú o hardvér, je toto meno dobre známe. Predstavili obrázky svojej verzie GTX 960.

KFA2 pripravuje 3 grafické karty s čipom Nvidia GTX 960. Prvý je „vanilla" referenčný dizajn, s rovnakým chladením ako má GTX 760 a niekoľko iných kariet. Bude mať štandardné frekvencie a bude najlacnejší. Ďalšou kartou je GTX 960OC, má referenčné PCB, zvýšenú base frekvenciu a je jemne nataktovaná s vlastným dvoj-ventilátorovým chladením.

Treťou je GTX 960 EXOC, ktorá ma vlastný PCB dizajn, berie si šťavu z jedného 8-pinového konektoru, má masívnejšiu VRM, ktorá zabezpečí lepší overclock, väčšie dvoj-ventilátorové chladenie a back-plate na chladenie zadnej strany PCB. Všetky tri karty budú dostupné 22. januára. Otázkou ostáva len to, či aj na Slovensku. Cena je doposiaľ neznáma.

Zdroj:  techpowerup

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk