Trilógia Zombie Army už v marci, spojí všetky hry do jedného celku

Trilógia Zombie Army už v marci, spojí všetky hry do jedného celku

 

Pôvodne nazývaná séria Sniper Elite: Nazi Zombie Army, po novom už iba Zombie Army, sa dočká tretieho dielu už o necelý mesiac. Bude sa volať Zombie Army Trilogy a prinesie do série zopár zmien.

Zombie Army Trilogy totiž nie je názov balíka troch hier, ale samostatného herného titulu. V ňom hráči nájdu obsah hier Elite: Nazi Zombie Army 1 a 2, ako aj nové misie, postavy a príšery, čiže obsah Zombie Army 3. Vývojári sa rozhodli spojiť všetky tri hry série do jedného kúsku. Do starších hier sa tak môžu preniesť všetky vylepšenia - napríklad vylepšená grafika, rozlíšenie 1080p, počet zombie na obrazovke. Pár hráčov poteší správa, že vlastníci cenzurovanej verzie si už konečne budú môcť bez problémov zahrať online proti hráčom s necenzúrovanou verziou.

Hráči, ktorí už vlastnia Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1 alebo 2, neprídu o možnosť zahrať si hry po tom, čo bude vydané Trillogy. Či už si Trilogy kúpia alebo nie, Zombie Army 1 a 2 ostanú v ich virtuálnych knižniciach. Navyše každý doterajší vlastník dostane zaujímavú ponuku - tí, ktorí vlastnia jeden z predošlých titulov, dostanú na nákup Zombie Army Trilogy 30% zľavu. Hráči, ktorí vlastnia obe predchádzajúce hry, získajú zľavu 60%. Zľava platí aj pre tých, ktorí vlastnia nemeckú verziu hry.

Hra vyjde 6. marca pre PC, PS4 a Xbox One. Konzoloví hráči sa môžu tešiť, na oboch konzolách bude hra v rozlíšení 1080p.

Zdroj:  eurogamer.net, zombiearmy.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk