V Hearthstone prihorieva: prichádza Blackrock Mountain!

V Hearthstone prihorieva: prichádza Blackrock Mountain!

 

Rozžeravené kamene, neskrotné stelesnenia elementov, temní trpaslíci, draci. Pripravte si svoje karty na poriadne horúce dobrodružstvo. Na PAX East bolo dnes ohlásené nové Hearthstone dobrodružstvo. Hráči v ňom zavítajú do známej Warcraft oblasti - Blackrock Mountains.

Adventure mód Blackrock Mountain bude fungovať podobne ako Naxxramas, ktorý bol do hry uvedený pred niekoľkými mesiacmi. Postupne sa hráčom odomkne 5 častí, krídel, dobrodružstva. Každá časť bude predstavovať jedinečnú oblasť a bude plná nepriateľov. Na konci každej časti bude hráča čakať boss, ktorého porazením sa odomknú nové karty. Dokopy by Blackrock Mountain malo priniesť 31 nových kariet s tématikou elementálov, dark iron trpaslíkov, drakov a podobne.

Okrem bossov a nových kariet prínesie toto dobrodružstvo aj nové class challange a heroic módy jednotlivých častí Blackrock Mountains, kde si hráči budú môcť otestovať svoje zručnosti v Hearthstone.

Takisto do hry pribudne aj nová herná plocha a rub pre karty. Celé to bude stáť 21.99 €. Krídla sa budú môcť odomykať aj osobitne za 5.99 € alebo 700 goldov. Špeciálny rub pre karty hráči môžu dostať za predobjednanie celého Blackrock Mountain. Do hry by toto dobrodružstvo malo prísť o mesiac, prvým otvoreným krídlom bude Blackrock Depths a ostatné 4 krídla sa budú odomykať po jednom každý týždeň.Zdroj:  battle.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk