Vytvorte si pre Dying Light svoj vlastný obsah: Módovacie nástroje už čoskoro

Vytvorte si pre Dying Light svoj vlastný obsah: Módovacie nástroje už čoskoro

 

Aj keď Techland už onedlho vydá plnú verziu nástrojov pre výrobu a úpravu módov pre hru Dying Light, čaká nás ešte pred tým uzavreté beta testovanie, do ktorého sa môžete zapísať už teraz. „Vydáme ich už čoskoro, no pred tým než sa to stane, chceme vás pozvať do uzavretej bety," napísal Techland na Steame. „Môžete byť jedným z prvých ľudí, ktorí budú vytvárať obsah pre Dying Light a ovplyvniť priebeh vývoja našich nástrojov."

„Keďže ide o skorú verziu týchto nástrojov, pripravte sa na nejaké ťažkosti. No to je presne ten dôvod, prečo sa obraciame na vás – potrebujeme váš feedback." V prípade, ak sa do testovania chcete zapojiť, napíšte e-mail s požiadavkou na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a nezabudnite pripojiť svoje prihlasovacie meno na Steame a váš e-mail.

Nástroje pre tvorbu módov by mali byť dostupné všetkým hráčom zadarmo a to už čoskro. Techland ďalej sľubuje, že tie najlepšie módy určite neostanú zabudnuté a Techland sa ich bude snažiť podporovať ako len bude vedieť. "Chceme dať hráčom, ktorí sa budú podieľať na osviežovaní Dying Light, aj mnoho rokov po jeho vydaní slobodu tvorby. Taktiež sa chceme týmto ľuďom poďakovať za ich prejavenú podporu a tešíme sa na ich nápady, ktoré nám ukážu, ako ďaleko sa až dá zájsť s hrou Dying Light."

dl

Zdroj:  vg247, techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk