Vybojujte s World of Drones náš svet naspäť ľuďom!

Vybojujte s World of Drones náš svet naspäť ľuďom!

 

České nezávislé štúdio WarDox predstavuje futuristickú akčnú hru World of Drones, v ktorej pôjde o boj medzi ľuďmi a mimozemskou civilizáciou. Emzáci, ktorí sa k našej planéte dostali vďaka našej prieskumnej lode hľadajúcej nové, obývateľné planéty, zaútočili na náš svet veľkou silou a kvôli viac neobývateľnému povrchu tak vyvolali nové sťahovanie národov priamo pod zemský povrch.

Toho si, samozrejme, všimli aj šmejdi z vesmíru, ktorí začali podnikať jeden nájazd pod povrch za druhým, až kým nedobili takmer všetky ľudské osídlenia. Keď už ostalo posledné, ľudia sa rozhodli využiť svoje drony, ktorými predtým zbierali slnečnú energiu na bojové účely s cieľom konečne odraziť útoky nepriateľa, zatlačiť ho do defenzívy a vrátiť planétu späť ľuďom.

Týmto sa dostávajú do hry už samotní hráči, ktorí budú tieto drony ovládať v prostredí s dynamicky sa meniacimi podmienkami. Okrem využívania rôznych stratégií si v bojoch budeme musieť patrične manažovať aj svoje vlastné zdroje. Viac sa dočítate na oficiálnych stránkach hry.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk