Nezávislé štúdio WarDox Ltd. predstavuje akčnú hru World of Drones

Nezávislé štúdio WarDox Ltd. predstavuje akčnú hru World of Drones

 

Ľudstvo sa dotýkalo hviezd, no muselo sa stiahnuť do tmy. Svet je na prahu zničenia, spoločnosť je v troskách a osud ľudstva leží vo vašich rukách. Akčná hra World of Drones vás vtiahne do sveta, kde vaše prežitie závisí na spojení človeka so strojom. Prežite intenzívny príbeh, v ktorom sa musíte postaviť na odpor mimozemskej hrozbe, ktorá nám chce vziať náš svet.

Ponorte sa čoraz hlbšie do príbehu na ceste, ktorá vás prevedie od podzemných tunelov až na denné svetlo zničeného povrchu, kde sa konečne vašim nepriateľom postavíte ako rovnocenný súper. Budete musieť čeliť čoraz silnejším protivníkom, spoľahnúť sa však môžete na svoju najsilnejšiu zbraň. Drony pôvodne predovšetkým slúžili na pomoc a uľahčenie života, postupne sa však stali prostriedkom záchrany.

 

World of Drones sa odohráva vo vzdialenej budúcnosti, stále však pôsobí reálne a uveriteľne, keďže sa zakladá na reálnej fyzike. V boji musíte využiť stratégiu a vertikálne rozšírenú hrateľnosť vo váš prospech. Do úvahy však musíte brať aj manažment zdrojov a dynamiku interaktívneho prostredia, ktoré sa môže neustále meniť.

Hlavným pilierom hry je komunita. World of Drones je totiž o vás. Je to hra poháňaná komunitou, s ktorou plánujeme veľmi úzko spolupracovať. My sa teraz sústredíme na tvorbu prototypu, ktorý už čoskoro predstavíme. Sami sa však môžete stať súčasťou komunity World of Drones. Svojimi nápadmi môžete formovať finálnu verziu titulu. Cieľ projektu prispôsobíme práve komunite a hráčom. Primárne World of Drones vyvíjame pre PC.

 

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk