Vývojári ubezpečujú: Project Legion neupadol do zabudnutia

Vývojári ubezpečujú: Project Legion neupadol do zabudnutia

 

Počas EVE Fan festu konajúcom sa pred pár dňami poskytol Jean-Charles Gaudechon, riaditeľ CCP Shanghai, rozhocor pre PCgamesN, v ktorom sa vyjadril, že tímsa snaží „priniesť čo najlepší zážitok" v strieľačke Project Legion, no práve teraz je ich prioritou projekt DUST 514. „Vždy by som sa rád podelil s čo najviac informáciami s našimi hráčmi a fanúšikmi, no to, samozrejme, vzbudzuje očakávania. Všetko, čo viem, je to, že sa tvrdo snažíme priniesť ten najlepší zážitok z hry."

„Samozrejme, PC je našou prioritou, pretože to je naša primárna platforma pre Eve Online, no vidíme, ako sa Dust vyvíja. Pokúsime sa hru čo najviac vylepšiť a potom sa pozrieme na to, ako sa to vyvynie."

Počas úvodného príhovoru na Fanfeste šéf CCP Hilmar Veigar Pétursson povedal, že „nemá nič nové" ohľadom Project Legion, keďže tím „stále preskúmava túto možnosť". CCP taktiež ohlásilo, že Dust 514 je ziskový a hráčov stále pribúda, takže noví aj starí členovia komunity si zaslúžia všetko, čo im vývojári nasľubovali.

„Samozrejme, uvažujeme nad budúcnosťou, no cítim že hráčom Dustu na PlayStation 3 dlžíme všetko, čo sme im sľúbili, čo znamená opravy chýb a všetko, čo ich urobí štastnými. Práve teraz máme hráčov hrajúcich a platiacich za túto možnosť."

Project Legion bol ohlásený na minuloročnom EVE Fanfeste a mal disponovať „novým prístupom k pozemnému boju" a vziať všetko, čo sa vývojári naučili v hre DUST 514 a vytvoriť „takmer novú hru". „Je to rovnaká IP, rovnaké miesto a všetko ostatné, akurát chceme pár vecí, ktoré si myslíme, že sme pri Dust práve netrafili, urobiť inak. Úprimne, neurobili sme si na začiatok práve najlepšiu hru. Až príliš sme sa snažili."

Project Legion umožní hračom, ktorí hrajú DUST 514 na PlayStation 3, ponechať si všetok postup v hre, ako napríklad identitu, meno hráča, objekty a ostatné pri migrácii na PC.

eve

Zdroj:  PCgamesN, vg247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk