Otestujte svoje sily v novom, žhavom rožšírení pre Dragon Age: Inquisition

Otestujte svoje sily v novom, žhavom rožšírení pre Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition nepochybne patrí k hrám, ktoré si musí každý RPG fanúšik vyskúšať. Momentálne sa na hru ale trochu zabúda, keďže sa všetci nadšenci žánru nevedia dočkať Zaklínača a jeho Divokého honu. Bioware ale na svojich fanúšikov nezabúda a pre hráčov pripravilo rozšírenie pre multiplayer mód. Najlepšie na tom všetkom? Bude zadarmo.

5. mája si budú môcť hráči otestovať svoje schopnosti v novom rozšírení pre herný multiplayer mód, ktoré ponesie názov Dragon Age: Inquisition - Dragonslayer. Ako už názov napovedá, bude plné drakov. Hráči si budú môcť vycraftiť Dragon's Call a postaviť sa najnebezpečnejším beštiám Thedasu. Do hry neprídu ale iba noví draci, ale aj nová oblasť – hrad vo Fereldene – a prežiť jeho nástrahy by malo dať hráčom poriadne zabrať.

Proti silám rozšírenia nebudú hráči stáť sami, okrem nepriateľov prídu aj noví pomocníci:

  • drsný avvarský bojovník z oblasti Fallow Mire, známy pod menom Skywatcher,
  • virtuóz ZITHER!, ktorého mnohí považovali za prvoaprílový žartík, ale jeho hudba sa naozaj postavý žhavým dračím plameňom,
  • Isabela, kráľovná Raiderov z Eastern Seas.

Najlepšie na tomto rozšírení je ale fakt, že bude pre hráčov dostupné zadarmo. Dátum vydania je 5. mája a vyjde na PC, PS4, Xbox One, PS3 a Xbox 360. V rovnaký deň o 19:00 bude prebiehať Stream maratón, usporiadaný členmi DA:I Multiplayer tímu, počas ktorého bude odhalený nový herný obsah a hráčov prevedie všetkými zákutiami rozšírenia.

Stream bude možné sledovať na tomto odkaze: http://www.twitch.tv/bioware

Dračie rozšírenie nie je ale jedinou novinkou, ktorá o pár dní príde do Dragon Age. Ďalším bezplatným rozšírením, ktorého sa hráči dočkajú, je The Black Emporium. Vyjde takisto ako Dragonslayer, 5. mája.

Vplyv Inkvizície vzrástol natoľko, že prilákal obchodníkov zo všetkých kútov sveta. Hráči tak budú mať možnosť zakúpiť si rôzne epické zbrane, doplnky, nové materiály a vzácne predmety. The Black Emporium bude v sebe ukrývať aj Mirror of Transformation, zrkadlo, ktoré umožní invizítorovi zmeniť svoj vzhľad.

S týmto rozšírením dostanú hráči, ktorí hrali Dragon Age: Origins a Dragon Age II, ako bonus dva nové tróny použíteľné v Skyholde.

 Zdroj:  eurogamer.net, dragonage.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk