GOTY verzia Wasteland 2 poteší všetkých vlastníkov hry

GOTY verzia Wasteland 2 poteší všetkých vlastníkov hry

Spoločnost inXile Entertainment pred nedávnom ohlásila, že minuloročné old-school RPG Wasteland 2 dostane svoju GOTY edíciu. Tentokrát dodatočne jednu veľmi dôležitú informáciu, všetci doterajší vlastníci ju dostanú úplne zadarmo vo forme upgradu. Samotná hra Wasteland 2 Game of the Year Edition bude oproti pôvodnej verzii výrazne vylepšená nielen po technickej stránke, ale taktiež aj po stránke hrateľnosti.

Titul bol prepracovaný na Unity 5, teda najnovšiu verziu tohto enginu, a vďaka tomuto kroku dostane lepšie textúry prostredia, vylepšené modely postáv a kvalitnejšiu kvalitu fyziky, hlavne čo sa týka nasvietenia. K tomu bolo natočených niekoľko ďalších tisíc nových dialogových replík, takže Wasteland 2 by mal by hráčov do seba vtiahnuť ešte intenzívnejšie.

Herná časť dostala vylepšenia pomocou rysov, ktoré postavám poskytnú špecifické bonusy, aj keď je potrebné rátať s tým, že každý bude mať aj svoje mínusy. Nový systém presných zásahov zase umožní zameriavať jednotlivé časti tela. Celá hra bola komplene prepracovaná v zmysle vyváženia jednotlivých mechaník, vrátane početnosti získavania predmetov a pravdepodobnosti stretu s nepriateľmi.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk