Pedestrian Riot mod: GTA V s príchuťou veľkého chaosu

Pedestrian Riot mod: GTA V s príchuťou veľkého chaosu

 

Séria Grand Theft Auto oproti iným, tiež obľúbeným open world hrám, vždy vsádzala viac na realizmus ako na prehnanosť. To ale, samozrejme, neznamená, že sa tu a tam nenašli sitácie alebo možnosti, ktoré neboli úplne padnuté na hlavu. Jednou z takýchto možností je rada cheatov, ktoré sa objavovali v tejto sérií stabilne od titulu Grand Theft Auto 3 a ktoré spôsobili, že všetci nevinní chodci v meste boli zrazu po zuby ozbrojení a pokojní asi ako Trevor z GTA 5.

Vo viacerých počítačových verziách názvy týchto kódov veľmi vtipne predpovedajú ich účinky, ako v GTA 3 "ITSALLGOINGMAAAD" a "WEAPONSFORALL" , alebo v GTA Vice City "OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS" a "FIGHTFIGHTFIGHT". Niekde sa ale asi stala chyba, pretož najnovší diel GTA žiadnu podobu tohoto cheatu zatiaľ neobsahuje. Keďže sa už ale dlho očakávanej 5-ky dočkali aj počítačoví hráči, hordy šikovných modderov sa zbehli dokopy a začali so svojou mágiou. Preto sme sa veľmi rýchlo dočkali aj modu, ktorý absenciu cheatu na šialených a ozbrojených chodcov napravuje.

V mode Pedestrian Riot dostane každý chodec náhodnú zbraň a neodolateľnú túžbu ju použiť. Netreba sa ale báť, že by sa zamerali iba na hráčovho avatara. Všetci totiž strieľajú po všetkom, čo sa pohne. Ak ste dostali chuť vyskúšať si, ako vyzerá nové GTA počas agresívnej apokalypsy, mod si môžete stiahnuť na tomto linku. Jedným dychom ale musíme dodať, že pokiaľ hrávate aj GTA Online, neodporúčame mať nainštalované žiadne mody.

Zdroj:  pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk