Chystá Bethesda ďalšie vydanie stealth titulu Dishonored?

Chystá Bethesda ďalšie vydanie stealth titulu Dishonored?

 

Prednedávnom sa na stránke PCGames.de objavila správa, že na tohtoročnej E3 bude mať Fallout 4 demo za zatvorenými dverami. Po tejto správe sa na stránke objavila ďalšia správa, tentoraz týkajúca sa toho, čo na E3 nenájdeme. Tak, ako sa malo, ale neobjavilo na minuloročnom E3, takisto sa Dishonored II nedočkáme ani tohto roku. V brazílskej klasifikačnej databáze sa ale objavila informácia, ktorá dá fanúšikom tejto hry aspoň nejakú útechu.

V spomínanej databáze sa objavil názov "Dishonored: Definitive Edition". Nie je isté, čo to znamená, internetom sa ale šíria dohady, že by mohlo ísť o port tejto hry pre Next-Gen konzoly.

Aj napriek tomu, že sa Bethesda k tejto záležitosti ešte nevyjadrila, je pravdepodobné, že tomu tak bude. Keďže po vydaní Dishonored Bethesda vydala aj edíciu Game of The Year, kde boli ku hre pribalené aj všetky DLC, je nepravdepodobné, že by hra dostala ďalšiu verziu pre old-gen konzoly.

Bethesda potvrdila, že Dishonored II: Darkness of Tyvia je už vo vývoji, po tom, ako unikla fotka obrazovky s logom tejto hry. Pravdepodobne ale vyjde najskôr na budúci rok, nie v novembri tohto roku, ako sa šuškalo.

 

 

Zdroj:  vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk