MSI zahladzuje stopy: Leakli vydanie Final Fantasy Type-0 HD na PC

MSI zahladzuje stopy: Leakli vydanie Final Fantasy Type-0 HD na PC

 

Pamätáte sa na Final Fantasy Type-0 HD, akčné JRPG, o ktorom sme v recenzii na verziu pre Xbox One povedali, že hra na handheld ostane navždy hrou pre handheld? Tak práve tento titul prichádza na PC.

Aj keď zatiaľ len v teoretickej rovine. Spoločnosť MSI totiž v tlačovej správe hovoriacej o tohtoročnej udalosti Computex prezradila, že práve Final Fantasy Type-0 HD bude tým kúskom, ktorým odprezentujú ich dve nové výkonné herné notebooky MSI GS60 Red version a GS70 Silver version. Podľa tlačovej správy Final Fantasy Type-0 HD prinesie pohlcujúci svet, zapamätateľné postavy a vysokú produkčnú hodnotu spolu s vysokokvalitnou hrateľnosťou a príbehom zasluhujúcim si nálepku "Final Fantasy". Čo si o hre ale myslíme my sami, si môžete prečítať v našej recenzii, v ktorej sme hre udelili hodnotenie 3/5.

Logo titulu sa objavilo aj na oficiálnych stránkach spoločnosti, no to bolo po nejakom čase stiahnuté a nahradené obrázkami PC komponentov. Kocky sú hodené, na rade je Square Enix. Len to jediné môže potvrdiť, prípadne vyvrátiť príchod tohto spin-offu na PC.

Zdroj: DSOG

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk