Bioware pripravuje príbehový obsah pre Dragon Age: Inquisition

Bioware pripravuje príbehový obsah pre Dragon Age: Inquisition

 

Aj keď sa oči herného sveta ešte stále upierajú k nedávno vydanému Zaklínačovi 3, svoj kúsok pozornosti sa usiluje vypýtať si Bioware so svojím minuloročným RPG hitom Dragon Age: Inquisition. Vývojári potvrdili, že sa dočkáme nového obsahu zameraného na príbeh.

Kreatívny riaditeľ Mark Laidlaw na Twitteri odpovedal na otázky fanúšikov, ktorí dúfali, že štúdio už presunulo všetky svoje sily na vývoj novej hry z univerza Mass Effect. "Ešte sme nepovedali posledné slovo, čo sa týka príbehového obsahu pre Dragon Age: Inquisition," potešil tak Laidlaw všetkých milovníkov vysokohodnoteného RPG titulu. Zároveň ale potvrdil, že v príbehu sa tentokrát nevyskytne hlavný protagonista Origins, "Hero of The Ferelden".

Hráči Dragon Age sa zatiaľ dočkali troch DLC. V marci prišiel platený a na singleplayer zameraný prídavok Jaws of Hakkon, 1. máj zas priniesol balíček Dragonslayer, ktorý zadarmo ponúkol nový obsah do hry pre viacerých hráčov. Posledné DLC The Black Emporium ako novinky predstavilo obchod a možnosť zmeny vizáže postavy.

Zdroj: vg247.com

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk