Update do GTA 5 pridáva mnoho nových vybavení a umožňuje už takmer všetko

Update do GTA 5 pridáva mnoho nových vybavení a umožňuje už takmer všetko

Ďalší update pre GTA V prináša mnoho nových možností, áut, oblečenia, lietadiel a zbraní. Samozrejme, na všetky tieto výdobytky budete potrebovať množstvo peňazí a preto Rockstar prináša aj víkendový event „ILL-GOTTEN GAINS", ktorý bude trvať od 12. do 14. júna.

Tento event nesie názov samotného update-u a po celý víkend bude zdvojnásobovať peniaze a skúsenosti za splnenie jednotlivých misií.

Update pridáva štyri luxusné autá a to: Pegassi Osiris, Albany Virgo, Benefactor Stirling GT a Enus Windsor, tiež môžeme vidieť nové luxusné vrtuľníky či osobné lietadlá a množstvo nového oblečenia. Počas letu si môžete otvoriť šampanské, surfovať na internete alebo fajčiť cigaru (aj v prvej osobe). Rockstar tiež pridáva novú zbraň "Combat PDW". Všetko toto môže byť vaše, ak máte dosť in-game peňazí.

Okrem materiálnych noviniek Rockstar tiež dolaďuje niektoré herné nedostatky, a tak upravuje niektoré zbrane a rozptyl výstrelov z brokovnice. Internetové obchody s autami boli prerobené a prispôsobené pre ľahší prístup. Tiež bolo opravených množstvo herných bugov, ako napríklad "Keď sa hráči po prijatí pozvania na Heist prepadli pod apartmán" a podobne.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk