Steam Monster Summer Sale: Deň druhý

Steam Monster Summer Sale: Deň druhý

 

Prvých 24 hodín letného výpredaju v podaní spoločnosti Valve je úspešne za nami a zdá sa, že najväčšiu pozornosť zatiaľ získal survival titul v early access štádiu, ARK: Survival Evolved, nasledovaný hrami ako CS:GO, GTA V alebo Homeworld Remastered Collection.

A čo na hráčov čaká najbližších 24 hodín? Veľké zľavy na oblúbené hry zo sérií Lego, Wolfenstein, Zaklínač alebo Hitman. Navyše aj je v ponuke aj kúsok driblovania v podaní NBA2K15, temné zobrazenie bezmocnosti prinášanej vojnou v This War of Mine alebo politický simulátor Democracy 3.

SummerSale

Takisto aj Flash Sales majú čím zaujať, či už sú to šialenosti ako Octodad a Turbo Dismount, strategickejšie tituly Magicka alebo séria Comman & Conquer, či aj polovičná zľava na dungeon-rytmovo založenú hru Crypt of the Necrodancer, na ktorú sme vám nedávno priniesli recenziu.

FlashSale

A ak by vás táto ponuka stále ničím nezaujala, fungujú už aj zľavy na tituly odomykané hraním Monster Steam Sale minihry. Určite sa oplatí pozrieť bližšie na hry Fractured Space alebo Crysis 2 - Maximum Edition.

MonsterSale

Minihra ale naďalej funguje a postupne sa odkrývajú aj zajtrajšie zľavy, ktoré hráči svojím snažením odomykajú. Ak ste si ešte neboli kliknúť, určite vám to odporúčame ako príjemné zabitie pár minút času.

Minigame

Zdroj: steampowered.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk