Pripravte sa na poriadnu jazdu v 3. epizóde Tales from the Borderlands

Pripravte sa na poriadnu jazdu v 3. epizóde Tales from the Borderlands

 

Iba koncom mája sa na internete objavili správy o tom, že Ashley Johnson sa pridala k tímu pracujúcom na Tales from the Borderlands a že v tretej epizóde nahovorí jednu z hlavných postáv.

To, samozrejme, vzbudilo obavy, že na tretiu epizódu si počkáme ešte niekoľko mesiacov. Našťastie to tak nebude. Príbehy z Borderlands totiž budú pokračovať už budúci utorok! Epizóda 3 má podnázov Catch A Ride a oznámený dátum vydania je 23. júna. Zo screenshotov, ktoré oznámenie sprevádzali, je vidieť, že v nadchádzajúcej epizóde sa opäť objaví postava Atheny, ale aj niektorými charaktermi spomínaná Vallory, akási kráľovná zločinu.

Hráči si tak budú môcť užiť pokračovanie dobrodružstva Rhysa a Fiony, ktorým sa síce nepodarilo zbohatnúť pri predaji falošného Vault Key a v poslednej epizóde sa dostali do poriadnej kaše, stále ale majú nádej. Epizóda 3 začne útekom vo veľkom štýle a nasledovať by mala naháňačka po džungli vytvorenej spoločnosťou Atlas, kde Fiona stretne starého známeho, Rhys sa bude snažiť odolávať vedomiu Handsome Jacka a na päty im bude šliapať spomínaná Vallory.

Zdroj: pcgamer.com, telltalegames.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk