Dotu 2 čakajú veľké zmeny: Zistite, čo všetko sa chystá

Dotu 2 čakajú veľké zmeny: Zistite, čo všetko sa chystá

 

Z čista jasna sa objavili správy od Valve, že ich vlajkovú loď na poli MOBA hier čakajú poriadne zmeny s cieľom dosiahnuť, aby bola hra intuitívnejšia a dostupnejšia novým hráčom.

Významný update nesie názov Dota 2 Reborn a zmení používateľské rozhranie, upraví spôsob, akým si ľudia vytvárajú vlastné zápasy a hra pobeží na novom engine. Ďalej by malo byť skladanie tímu po novom jednoduchšie, hlasový chat bude kvalitnejší a hráči si budú môcť zapnúť status "otvorený", čím budú priateľom signalizovať, že sú ochotní a pripravení hrať.

Kompletne prekopané je aj menu vo výbere hrdinov, kde si ľudia budú vedieť filtrovať ako hrdinov, tak aj prednastavenú výbavu. Služba DotaTV bude vysielať zápasy a zároveň poskytovať hráčske štatistiky a nováčikov istotne poteší obohatenie hry o zápasy s botmi, ktoré ich naučia správnym mechanikám a základom, a teda ich pripravia na súboje s ostrieľanými súpermi.

Kompletný zoznam noviniek nájdete na oficiálnom webe a už čoskoro si ich budete vedieť aj vyskúšať prostredníctvom otvorenej bety.

Zdroj: ign.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk