Nové Disney Infinity 3.0 so Star Wars figúrkami si zahráme už čoskoro

Nové Disney Infinity 3.0 so Star Wars figúrkami si zahráme už čoskoro

 

Pri Skylanders, Amiibo a Disney Infinity môže človek ľahko stratiť prehľad o tom, čo sa v svete herných figúrok momentálne deje. Ak patríte k ich fanúšikom, konkrétne k hráčom Disney Infinity, môžete sa tešiť.

Najnovšej série s označením 3.0 sa v Európe dočkáme už 28. augusta, čiže o 2 dni skôr, než je dátum amerického vydania. Podporované platformy sú PC, Wii U, Xbox 360, Xbox One, PS4 a PS3. Disney Infinity 3.0 prinesie do hry sériu figúrok Star Wars. Štartovná sada má názov The Star Wars: Twilight of the Republic a zameriava sa na dianie seriálu Clone Wars. V rámci nej sa hráči dočkajú dvojice figúrok: Anakina Skywalkera a Ahsoka Tana a bojovať budú po boku známych postáv ako Obi-Wana Kenobiho, Yodu a Dartha Maula. Vydané budú aj figúrky ďalšieho úspešného seriálu Rebels a to konkrétne postavy Kanan Jarrus, Ezra Bridger, Sabine Wren a Zeb Orrelios.

Tématiku Star Wars bude mať aj herný set Star Wars: Rise Against the Empire, ktorý sa obsahom zameriava na pôvodnú Star Wars trilógiu a hráči sa tu dočkajú postáv ako Luke Skywalker, Princezná Leia, Han Solo, Chewbacca a Darth Vader.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk