Do World of Warcraft čoskoro pribudne novinka, ktorá výrazne osvieži PvP

Do World of Warcraft čoskoro pribudne novinka, ktorá výrazne osvieži PvP

V jednom porekadle sa hovorí, že priateľov si treba držať blízko seba, no nepriateľov ešte bližšie.

Blizzarďáci chystajú pre svojich verných fanúšikov najhranejšej MMORPG World of Warcraft zaujímavé prekvapenie, nový mód Mercenary. Prinesie ho najnovší patch a ponúkne možnosť hrať ako žoldnier pre opozitnú stranu v PvP. Táto možnosť bude vyriešená skutočne elegantne. Ako náhle bude vašej frakcii trvať príliš dlho dostať sa do Ashranu alebo neohodnotených bojísk Battlegrounds, v základni vašej frakcie sa objavia agenti nepriateľskej a ponúknu vám možnosť bojovať po ich boku v patričnom prestrojení.

Aj keď budete hrať za žoldniera, nebude to mať nijaký negatívny dopad na odmeny za vaše počínanie v boji. Jedna zmena tu predsa len bude. Queue časy budú trvať výrazne kratšie ako doteraz, pretože systém matchmakingu bude schopný vytvárať skupinky oveľa rýchlejšie.

Tvorcovia vytvárajú mód Mercenary preto, aby umožnili hráčom zúčastniť sa v boji v Ashrane alebo Battlegrounds bez nutnosti prežiť nekonečne dlhé čakania vo frontoch, no s dostatočnou citlivosťou na to, aby zachovali ducha pôvodnej myšlienky PvP, teda boj medzi Alliance a Horde. Mód sa bude už čoskoro verejne testovať v Public Test Realm.

Zdroj: us.battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk