Aké novinky prinesie Assassin's Creed Syndicate?

Aké novinky prinesie Assassin's Creed Syndicate?

 

Aj keď má séria Assassin's Creed za sebou už viac ako päť dielov, stále sa usiluje okrem nového prostredia a príbehu priniesť do hry aj zaujímavé možnosti, s ktorými sme predtým tú česť nemali.

O tom, že sa po viktoriánskom Londýne budú vo veľkom premávať koče, ktoré budeme môcť, samozrejme, riadiť aj my, už vieme. Taktiež nám bol predstavený aj efektívny hák, vďaka ktorému by malo byť zdolávanie prekážok a lezenie na budovy oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Okrem týchto veľkých noviniek však titul ponúkne aj tie menšie, vďaka ktorým môže byť celkový zážitok z hrania posunutý ešte o pár úrovní vyššie.

K týmto drobnostiam môžeme zaradiť napríklad prepracovanú animáciu smrti vašej postavy, možnosť vytiahnuť vami schovanú mŕtvolu z kopy sena, ak by ste si to náhodou rozmysleli, alebo zneškodnenie konského povozu, čím znemožníte nepriateľovi ďalší pohyb v jeho koči. Ukážku týchto a ďalších nových mechaník nájdete vo videu nižšie.

Ako tieto vylepšenia vnímate vy? Nemôžete sa dočkať, kedy konečne rozpútate šialenstvo v uliciach kráľovského veľkomesta, alebo by ste radšej privítali návrat k tichému postupu v podaní pánov v bielych kapucniach? Assassin's Creed Syndicate vychádza 23. októbra 2015 na Xbox One a PS4, PC verzia príde o čosi neskôr.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk