Neslušní hráči League of Legends sa pekných odmien nedočkajú

Neslušní hráči League of Legends sa pekných odmien nedočkajú

 

Koniec sezóny v League of Legends so sebou vždy prináša odmeny pre šikovných hráčov. Za dosiahnutý rank môžu dostať ikonky, farebné rámy v loading screene, ale aj zaujímavé skiny. Po novom ale Riot pritvrdzuje a toxickí hráči dostanú veľké nič.

Herný dizajnér Jeffrey Lyte Lin oznámil, že hráči, ktorí budú v hrách toxickí, teda sa budú neslušne správať alebo sa budú pravidelne odpájať z hier, stratia nárok na odmeny za hranie v sezóne. Systém je trochu podobný ako v minulej sezóne. Hráči, ktorí budú mať kvôli zlému správaniu obmedzenia chatu alebo rank systému počas sezóny, ale na konci sezóny nebudú mať už žiadne obmedzenia, budú môcť stále získať odmeny. Hráči, ktorí budú mať na konci sezony obmedzenia, nebudú môcť získať žiadnu z odmien.

Hráči, ktorí sa párkrát odpojili z hry a boli zaradení do „low priority queues“, budú môcť tiež získať odmeny, keďže Riot nechce trestať hráčov, ktorí mali občasný problém s pripojením k internetu alebo nejaké hardvérové problémy. Avšak hráči, ktorí sa z hier odpájali pravidelne, nebudú mať nárok na žiadnu odmenu. Takisto na tom budú hráči, ktorí dostali počas sezóny 7-dňový alebo 14-dňový ban.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk